2752
2734

می خوام برم پیش دعانویس دعای عشق بگیرم کراشم عاشقم بشه خودم خیلی اعتقاد ندارم اما تیری توی تاریکیه 

مشکل اینه میترسم پای اجنه به زندگیم باز بشه یا کراشم عاشقم بشه اما بعد چند مدت اثر طلسم تموم بشه 

شما یا اطرافیانتون تجربه ندارید؟ نتیجه ای گرفتید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😐😐😐😐کسی ک با اینجور چیزا میاد، میخوام ک صد سال سیاه نیاد 

این چ کاریه دیگه 

این چیزا دلیه، ن طلسممم

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

بهتر اینکارو نکنی من واسه بچه دار شدن رفتم پشیمونم 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

من ی بار رفتم پیش یه خانومه طلسم گرفتم ولی هییییییییچ تاثیری نداشت با اینک خیلی زیاد و کامل بود عملا هیچی ولی بابا مامانم مشکل داشتن بابام رفت پیش ی آقاهه بهش دعا داد طلسم نداد ؛ مشکلشون حل شد 

آره برو پولتو بریز تو جیب این شیادا وقت و انرژی و تمرکزت بذار رو اینا تا اعصابت بهم بریزه پولتو بری ...

گل گفتی 👏

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
2706