2733
2734
عنوان

دانشجو ها کنکوریا کلا کسایی که سر در میارید از کنکور بیایدددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 52 پست
پس فقط بخون نهایی ۱۹ب بالا بیای شانست واسه پیرا زیاده الانم فقط تست بزن یادبگیر  خداروچ دیده ...

مرسی عزیزم کاش به خوبی تموم شه این روزا

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
انشاالله امسال به چیزی که میخای برسی گلم  امیدتو از دست نده من ک حالم خیلی خرابه برا او ...

قربونت برم همچنین 

من پاک خودمو باختم ولی دیگه نمیشه باید سرپا شیم 

وگرنه مجبوریم یه سال دیگ وایسیم جوونیمون داره میره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم همچنین  من پاک خودمو باختم ولی دیگه نمیشه باید سرپا شیم  وگرنه مجبوریم یه سال ...

چقد منی دقیقا دیگه فرصتی نیست

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2728
سلام ؛ سوالتون رو میتونین بپرسین ❤

سلام عزیزم مرسی که اومدی داخل تایپک 

من ۱۸ سالمه پشت کنکورم از مهر شروع به خوندن کردم و بخاطر روش مطالعه غلط تو دی بی انگیزه شدم تا الان دیگه چیزی نخوندم الانم اصلا شروع از صفری محسوب میشم  بنظرتون الان چیکار کنم شرایطشو ندارم ی سال دیگه بمونم واقعا 

درخواست بده بیا منم کنکوریم

اوکی

2740
معدل۱۹ تراز ده هزارمیده میدونی یعنی چی یعنی فوق العاده سه ماه کافیه براش

مرسی گلم

سلام عزیزم مرسی که اومدی داخل تایپک  من ۱۸ سالمه پشت کنکورم از مهر شروع به خوندن کردم و بخاطر ...

وقت بخیر ؛ شما صفر نیستین ؛ مسلما یه بخش از مطالب رو خوندین و دقیقا فصل زمستان که مخصوص جا زدن کنکوریاس جا زدین! برای کنکور تیر  تقریبا ۴ ماهی مونده و میشه جبران کرد ؛ اگه بخوایم ایده آل پیش بریم شما ابتدا بهم بگین ترمیم معدل انجام میدین ؟ معدلتون چند بودش ؟ 

وقت بخیر ؛ شما صفر نیستین ؛ مسلما یه بخش از مطالب رو خوندین و دقیقا فصل زمستان که مخصوص جا زدن کنکور ...

بله انجام میدم ترمیمو 

معدلم ۱۶ اینا

بسیار خب ؛ طبق تجربه و باتوجه به شرایط شما ؛ معدل عالی + ۴۰ درصد کنکور میتونه شمارو به رشته خوب برسو ...

الان برا اردیبهشت چیکار کنم بتونم ی سری از درسارو بیستم بزنم اصلا پونزده درصدم بزنم که فقط بقیه ببینن ی پیشرفتی کردم کارم حله

بسیار خب ؛ طبق تجربه و باتوجه به شرایط شما ؛ معدل عالی + ۴۰ درصد کنکور میتونه شمارو به رشته خوب برسو ...

یعنی امیدی هست؟

2706