2737
2734

تو ی ماه من چیکار کنیم😭 

دو تا تایپک قبلم توضیح دادم داستان چیه شرایطم چجوریه

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط بخونننننن

تو ی ماه به ی نتیجه مطلوبی میتونم برسم؟ 

ی عزیزی گفت نهایت بتونم یکی دو تا صفر از رتبم کم کنم

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740
تمرکزت وبکوب بزار نهایی

ینی میشه که بشه هعیی :(

اسی ببین فقط بخون فقط شروع کن

سختیش برداشتن کتاب‌ه استرسم ب خودت راه نده فک میکنی استرس بهت کمک میکنه رتبه برتر شی؟

برو هرچی تا الان خوندی و فقط هی مرور کن هی مرور کن

الان چیز جدید بدرد نمیخوره برا اریبهشت فقط مرور کن

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
تو ی ماه به ی نتیجه مطلوبی میتونم برسم؟  ی عزیزی گفت نهایت بتونم یکی دو تا صفر از رتبم کم کنم

ببین راستش زیاد نمیتونی فک کنی

حالا نهایی عالی بده تا کنکور تیرم بخون نهایت سال دیگ کنکور میدی

تاپیکمو بخون راجع ب کنکور

مرسی عزیزم عالی بود 

شما خودت دانشجویی ؟

رشتت چیه؟ و منطقه چند؟ چنتا بخش تست خیز از هر درس بخون تا اواسط اردیبهشت بعدم تمرکزتو بذار رو نهای ...

تجربی منطقه سه 

2706