2737
2739
عنوان

تعبیر خواب در بارداری کی بلده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 19 پست
اصلا هوس نکردم اتفاقا  زدم تو نت نوشته میوه ها در بازاری تعبیر دارن ولی این میوه ها ننوشته بود ...

رفتی سونو جنسیت مشخص شد حتمنننننن خبرم کن کنجکاوشدم شدیدا هرچند 99درصد میدددددونم بچت پسره وبراجنسیت من اشتباه نمیکنمممممم این نوشتم بمونه به یادگارتا سونو وجنسیت مشخص بشه

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه تو خوابتم اومدن جنسیت بچتو بهت گفتن عزیزم😍

فدات عزیزم انشالله جواب قطعی آمد تگتون میکنم حتما 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2742
رفتی سونو جنسیت مشخص شد حتمنننننن خبرم کن کنجکاوشدم شدیدا هرچند 99درصد میدددددونم بچت پسره وبراجنسیت ...

باش عزیزم حتما تگتون میکمنم 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷