2733
2739
عنوان

شوهرم منو ناراحت میکنه بعدم خودش قهر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 63 پست
اصلا به خودش نمیگیره کم‌محلی‌ میکنم 😕

من دیگه یهو ۱۰ روز میشه ولی یاد گرفته من نمی‌رم طرفش ۵۰ روز بشه حداقل اینو فهمیده هر چند مردا خیلی پرو هستن 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
به نظر من ایشون از اون مدل افرادی هستش که دوس نداره اصلا از طرف مقابل صبحتی بشنوه درسته؟ 

اره خود رایه و اصلا انتقاد پذیر نیست متنفره از اینکه بهش بگی تو این اشتباه رو‌کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره خود رایه و اصلا انتقاد پذیر نیست متنفره از اینکه بهش بگی تو این اشتباه رو‌کردی 

پس حدسم درست بود خانم،متأسفانه این تیپ افراد خیلی سخت تغییر میکنن چون گارد شون بسته س و هیچکی رو بهتر از خودشون قبول ندارن و فقط و فقط خودشون باید بخان 

چقدددددد عادی

شوهرمنم همینه،دوزه بیشعوریش بیشتره فقط،و کثافتیش

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
پس حدسم درست بود خانم،متأسفانه این تیپ افراد خیلی سخت تغییر میکنن چون گارد شون بسته س و هیچکی رو بهت ...

دقیییییقا همینطوره 😞😞😞 توروخدا بگید من چکار کنم 

راست میگی  ولی اخطار چند بار دادم  یجور رفتار میکنه که انگار از هیچی نمیترسم  قبلا ...

پس الان وقته کم حرف زدنه

کلا خیلی کم حرف بزن هر فکر و احساسیم داری هیچی نگوووووو این خیلی مهمه باید نشون بدی بهش کلا خودتم بگیررررررر هیچ کار دیگه ایم واسش نکن.

الان که قهری نشین فکز کن چی شد چیکار کرد؟کی میاد و اینا

برو به خودت و بچت برس و خوش باش.

خودتو سرگرم کن درونتم جوری باشه که بیخیاا باشی هرموقع فکربم میاد توی سرت با اطمینان بگووو درست میشه چیز ینیتس اینا

2738
پس الان وقته کم حرف زدنه کلا خیلی کم حرف بزن هر فکر و احساسیم داری هیچی نگوووووو این خیلی مهمه باید ...

الان نمیدونم‌عادی رفتار کنم غذا درست کنم برم بیرون بیام بهش بگم کجا میریم ؟

الان چیکار کنم؟  من‌نمیخثام برم باهاش حرف بزنم  اونم که نمیاد با من حرف بزنه

وقتی حرف نمیزنه شما هم نزن

کلا مشکل ما زنا اینکه جلوی مردمون خیلی کوتاه میاییم شخصیتتو قوی کن و از خودت مطمئن باش همشم روی خودت حساب کن هیچگونه وابستگیم نشون نده یا علاقه به اشتی با اعتماد بنفس و ریلکس رفتار کن تا جاییکه میتونی

اینا همش تمرینع ممکنه اولل سختت بشه ولی بعدش عادت میشه شوهرتم هرجوری بگیری تا ته همونه جه رفتار چه خرج چه هرچیز دیگه

وقتی حرف نمیزنه شما هم نزن کلا مشکل ما زنا اینکه جلوی مردمون خیلی کوتاه میاییم شخصیتتو قوی کن و از ...

ولی خیلی حالم بده 😭😭😭 من تو این زندگی فقط حسرت خوردم که چرا شوهرم یکبارم منو درک نکرد 

الان نمیدونم‌عادی رفتار کنم غذا درست کنم برم بیرون بیام بهش بگم کجا میریم ؟

نرو بیرون غذام درست کن فعلا 

ریلکس باش

بیرون میرون فعلا نرو بنظرم

کتاب چرا مردان عاشق زنان زیرک میشن و دختر گرانبها رو هم حتما حتما بخون خیای کمکت میکنن.

ولی خیلی حالم بده 😭😭😭 من تو این زندگی فقط حسرت خوردم که چرا شوهرم یکبارم منو درک نکرد 

اغلب مردا همینن متاسفانه

خودت به دست بگیر فعلا ببینی چی میشه

غصه هم نخوز🩵🩷

2706