2737
2739
عنوان

دیروز شوهرم تو هتل جلو مردم کتکم زد چون گفتم چشم چرونی

| مشاهده متن کامل بحث + 7558 بازدید | 140 پست
خدا کنه استارتر اشتباه منو نکنه همین اول راه جدا بشه و جوونیشو هدر نده و چند سال نشینه به پای یه خائ ...

دورت بگردم کن ازدپاج دومم هستش ازدواج اولم ۱۸ سالم بود برای ازدواج طلاق ازدپاج اولم هم خودم هم خانوادم واقعا خیلی اذیت شدیم ولی ازدواج دومم ۱ سال باهاش دوست بودم نمیدونستم این اخلاقارو داره فکر میکردم خوشبخت میشم 

زبونن بش نگو فقط نگاه كن بش حالي كن كه هواسم هس ولي هيچي نگو همين حرف نزدنت بهتر از هر حرفيه اگه يه ذره شهامت يا مردانگي تو وجودش باشه حس ميكنه بعضيا چون به روش مياري لج ميكنن به نظرم نگي بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیدونن تازه یه بار مچشو گرفتم خدا میدونه چقد کتک خوردم کخ صبحش بیدار شدم کل بدنم کبود بود درد می ...

عزیزم بنظرم برید پیش مشاور اگه درست نشد بنظرم باید فکر جدایی بیوفتی اصلا چه معنی میده یه زن کتک میزنه مرتیکه عقده ای

🚶‍♀️🙄

از آدمی که مشروب بخوره انتظاری بجز این داری؟؟

بگو من طلاق میگیرم ازت تو به گوه خوردن میفتی 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2728
این ادمه ؟ واقعا خودش خطا کرده باز کتک هم زده بعدشم نشسته به مشروب خوردن ؟ برین مشاور .اگه بزرگتری ...

بزرگ‌تر که مادرش کرونا گرفته مرده باباشم بدبخت اصلا حرف نمیزنه ولی به خواهرش گفتم میگفت مگه مشروب خوردن چیه انقدر بهش سخت نگیر انقدر بهش سخت میگیری میره سرکار مشروب میخوره بهت نمیگه میره یواشکی بوتاکس میزنه ار بس یهش سخت میگیری بهش میگم داداشت منو میزنه اخه یه بار دعوامون شد من رفتم تو اتاق خپاب در قفل کردم که منو نزنه درو شکوند همین خواهرش زنک زد بیاد خواهرش دید فقط میگفت اشکال نداره همه زندگی ها همینه جلو بچه های خواهرش که ۹ ساله ۴ ساله بودن میگفت من اینو نمیخوتم کلی فحش ناموسی بهم داد بعدش بهش میگم چرا منو می‌زنی میگه کی من تورو نمیزنم تو توهم داری 

از آدمی که مشروب بخوره انتظاری بجز این داری؟؟ بگو من طلاق میگیرم ازت تو به گوه خوردن میفتی 

براش مهم نیست یه جوری برخورد میکنه که اونی که خسته شده اون نه من همش میکه خسته شدم درحالی که همه کصافط کاری هاشو داره نمیدونم دقیقا خسته چی شده کتک کن میخورم فحش من میخورم دیگه خسته چی شده خدا میدونه 

زبونن بش نگو فقط نگاه كن بش حالي كن كه هواسم هس ولي هيچي نگو همين حرف نزدنت بهتر از هر حرفيه اگه يه ...

بله دقیقا اینم هست چثن سادیسم داره مثلا میگم این کارو نکن بدتر میکنه نقطه ضعف میگیره ادیت میکنه با همون نقطه ضعف همچین ادمی هست 

عزیزم بنظرم برید پیش مشاور اگه درست نشد بنظرم باید فکر جدایی بیوفتی اصلا چه معنی میده یه زن کتک میزن ...

مشاور دارم میرم خانوم خوبی ام هستش ولی انکار برای پول گرفتن همش وقت الکی میذاره ۲ ماه دارم میرم ققط با من صحبت میکنه درحالی که یه سر داستان شوهرمم هست هروقتم‌میرم مشاور فقط من دارم حرف میزنم اون سکوت کلا 

2738
بله دقیقا اینم هست چثن سادیسم داره مثلا میگم این کارو نکن بدتر میکنه نقطه ضعف میگیره ادیت میکنه با ه ...

ان شاء الله درست بشه بايد تو زندگيت سياست داشته باشي تو كه هر ساعت باشي بايد خوي رفتاريشو بدوني اگه زندگيتو دوس داري سياست به خرج بده 

زرنگم هست بی شرف میزنه تو سر که هم جاش نمونه برای پزشکی قانونی هم به مرور زمان زن بیچاره پارکینسون ب ...

خیلی زرنگ ببین زرنگ تر از اونی هستش کخ فکرشو جتی بکنی حرومزاده وقتی میزنه تو سرم سرم سریع درد میگیره سر گیجه میگیرم از خدا میخوام حقمو ازش بگیره 

2706