2733
2739
عنوان

با سوزن خیاطی هم میشه گوش سوراخ کرد؟یادم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 54 پست
چه باحاللللللل 🤩🤩🤩🤩پس منم با سفید آب گوشمو ماساژ بدم پس

من پیشنهاد نمیکنم خودت انجام بدی ،فقط کاری که مامان بزرگم انجام داد رو بهت گفتم ،اما عفونت نکرد دردش هم یه لحظه بود فقط ،قدیمیا بلدن برو پیش پیر زن قدیمیا  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی دو تا گوشت شد ۲۰۰ ؟ من هر جفت و ۱۰۰ دادم .

خیلی گرونه🥲باید برم تو کار سوزن فقط برام دعا کنید زنده بمونم

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
2742
اره دیگه ...والا هر روز روی قیمتاشون میزارن خواهر

چه زیاد گرفته 😐

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
من پیشنهاد نمیکنم خودت انجام بدی ،فقط کاری که مامان بزرگم انجام داد رو بهت گفتم ،اما عفونت نکرد دردش ...

🤩خیلی هیجان انگیزه بخدااا

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
2740
منو عمم رو همزمان مادربزرگم سوراخ کرد برا من که درست درمون سوراخ نشده بود برا اونم عفونت کرد😂

ناامیدم نکن دختر🥲😭😂

من گوش خودمو با سوزن دستی سوراخ کردم با خیاطی سخته تهش ضخیمه

آخ جوووون یه با تجربه اومد😍😍😍😍😍

مراحلشو میگی؟سوزن دستی چیه؟

تاپیکو خوندم ضعف کردم 

چجوری میخوای خودت سوراخ کنی😥😥😥😥

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
2706