2733
2734
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8838 بازدید | 247 پست
با خودش بیرون میری لال می‌رید لال بر میگردید !؟ خودت تلاشی می‌کنی عشق جریان پیدا کنه تو خونه شما ؟& ...

بد اخلاقه

برم طرفش تیکه میندازه و داد میزنه

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعی کن بیشتر بهش نزدیک بشی تو خلوت باهاش درد و دل کن شاید جواب بده

درد دل 

میگه برو فقط طلاق

اره ولی چون صعیفم سو استفاده می کنه

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
2728
یعنی اینجا بمونم؟

وا آره 

عقل نداری مگه ؟!

آدم خونه و سقف بی منت خودش رو مگه ول می‌کنه 

شما منفعل شدی میندازی تقصیر ایشون 

زندگی خودت رو بکن 

مهمونی بگیر 

خونه خانوادش برو 

جواب سوال های من رو هم ندادی 

عزیزم صب تا شب سرکاره ؟؟ بالا هم گفتم اگه ساعت کاریش زیاد نیس امکانشو داره خودش ببره بیاره اینجوری ...

بدش میاد ازم

متنفره

باید دلیل تنفرشو پیدا کنم

ازاول تاپیکت بودم.همه دوستان باجون و دل نظراتشونو منطقی و دلسوزانه گفتن.منتهی شما همش بهونه میاری.تکلیفتو باخودت روشن کن.ن دل موندن داری ن پای رفتن.کامنت کاربرجینا۶۳ بهترین راه کار بود از نظرمن

وا آره  عقل نداری مگه ؟! آدم خونه و سقف بی منت خودش رو مگه ول می‌کنه  شما منفعل شدی مین ...

اره درسته 

چشم

کدوم سوال عزیزم

اسلحه واینا😊

نه چون دعوا میشه میترسم خلاف میلش کاری کنم

2740
ازاول تاپیکت بودم.همه دوستان باجون و دل نظراتشونو منطقی و دلسوزانه گفتن.منتهی شما همش بهونه میاری.تک ...

چشم عزیزم

حتما خودمم خسته شدم

اول مجبورش می کنم مشاوره

نشد ساد و فعالانه زندگی

نشد طلاق

ربات که نیستم

این از من بدش نمیاد از برده داری خوشس میاد

بد اخلاقه برم طرفش تیکه میندازه و داد میزنه

وا مگه من میگم برو طرفش

میگم مهمون دعوت کنی یا محیط خونه شاد باشه 

خودت انتخابی جواب دوتا سوال رو دادی بی ربط

من حداقل ده تا سوال پرسیدم ازت 

همه کسایی ک جدا شدن همشون از طلاق می‌ترسیدند لااقل تلاش کن شرایط رو عوض کنی

چشم ممنون از لطفت

اره دوستان هم گفتن

بخشی از مشکل ضعف خودمه

وا مگه من میگم برو طرفش میگم مهمون دعوت کنی یا محیط خونه شاد باشه  خودت انتخابی جواب دوتا ...

صبر کن الان مادر شوهرم اومد سر فرصت دونه دونه می بینم

ممنونم که راهکار میدی

2706