2733
2734
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8884 بازدید | 247 پست
تو تلگرام یه کانالی هست مشاوره ریحانه بهشتی هر کس مشکلی داشته باشه میفرسته خانم مشاور حدود ۵ ، ۶ دقی ...

ممنون گلم دنبال همچین چیزی می گشتم

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
شما حیف زندگیته . ادم بعضی اوقات باید به چیزی رو از دست بده تا قدرشو بدونه. یه شب دوتا چایی بریز ب ...

اره میگم

ولی هی میگه همین که هست

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه باید ثابت کنم زیرسرش بلنده

منظوراززیرسرش بلندشده فقط شامل اش نمیشه که ااگه توطلاق بخوای مهریه شامل اش نمیشه اگه اقاتون خیلی پول دارشده وچرت پرت میگه میخوادطلاق بده دولت ازتوحمایت میکنه مهریه قانونی میده

سلام روزت بخیر هر آدمی برای اینکه محترم باشه باید تو چشم دیگران با ارزش باشه، منه نوعی، محاله به مر ...

بزارا برم بیرون کلی ایده دارم

خوشگدرانی با بچه م 

کار و...

تا اینکه بچه م بزرگ شه

بد دله نمیزاره

2731
بچه ها کسی بوده اطرافتون با شرایط من چکار کرده؟

دوست عزیز با چیزایی که شما گفتید نه راه پس داری نه پیش ولی میتونی یه کارایی بکنی که خودتو بچه ت حداقل یه کم شاد باشین و اذیت نشین

شما اصلا فکر کن شوهر نداری اونم که دم به دقیقه خونه نیست صبح که بلند میشی اول برو یه دوش بگیر بعد بیا یه آهنگ شاد بزار صبحونه حاضر کن با پسرت بخورین فکر ناهار باشین با هم غذا درست کنین باهاش بازی کن و از همه مهمتر در روز نیم ساعت تا یک ساعتتو اختصاص بده ورزش کردن هم قویت میکنه هم اعتماد به نفستو زیاد میکنه فعلا با همین امکاناتی که داری شادی رو از خودتو پسرت دریغ نکن بهت قول میکنم تا دو سه سال دیگه که پسرت بزرگ شه شوهرتم اجازه میده بیرون برین

خونه ی خودت باشی باز بهتره میخوای بلندشی بری خونه ی پدرت دو روز دیگه خسته میشن خودتو بچه ت میشین تو سری خور خانواده ت باز اگه از خودت پولی چیزی داشتی یه چیزی 

پس به خاطر آرامش خودتو پسرتم که شده فعلا با این زندگی بساز ببین خدا برات چی میخواد

انشالا که خدا کمکت کنه یا شوهرت سرعقل بیاد یا اینکه حداقل کمک کنه دست پر از این زندگی بیای بیرون

امید وارم مفید باشه و گره از کارت باز کنه 

راستی اگه نمیزاره تنهایی بری بیرون خودش ببره بیاره قرار نیس که زندونی بشی من دیدم مردای بد دل خودشون میبرن میارن اینطوری شروع کن اگه ماشین دارین خودش ببره بیاره که راحته بزار اونقدر ببره بیاره خسته بشه 

امید وارم مفید باشه و گره از کارت باز کنه  راستی اگه نمیزاره تنهایی بری بیرون خودش ببره بیاره ...

میگه کار نکن

خودم ایده م اینه چون پدر شوهرم دوسم داره

به ایشون بگم مجبورش کنه بریم زوج درمانی

شایدم باقهر خونه ی بابام مجبورش کردم

امید وارم مفید باشه و گره از کارت باز کنه  راستی اگه نمیزاره تنهایی بری بیرون خودش ببره بیاره ...

فدات گلم

عزیزم یکم ارادتو بیشتر کن بدت نیاد انگار بهونه میاری که همه بهت بگن بشین زندگیتوبکن طلاق نگیر،ولی چشماتو بازکن زندگی خودته ببین تاکی جوونی تاکی میتونی بااین مرد زندگی بکنی،ازمن می‌شنوی بصورت قهر برو خونه پدرت واصرار هم بکن که میخوای طلاق بگیری تاعکس العمل همسرت روببینی چون تابه حال فکرنمیکرده که میتونی خونتو ترک کنی فکر می‌کرده هرچی بکنه باز تو هستی ومیمونی.

اینقدرم نگوزشتم یکم اعتماد بنفس داشته باش الان بااین لوازم آرایشی کدوم خانمی زشته؟

و اینکه اگه همسرت دوستت نداشت اصلا خودش تورو همراهی نمی‌کرد می‌گفت خودت هرجاخاستی بری

سعی کن ارادتو قوی کنی واگه مجبورشدی برگردی خونه پدرت به شرایط اونجا هم عادت میکنی دیگه مهمون نیستی.به خداتوکل کن

دوست عزیز با چیزایی که شما گفتید نه راه پس داری نه پیش ولی میتونی یه کارایی بکنی که خودتو بچه ت حداق ...

مرسی عزیزم وقت گذاشتی

اره فعلا این کارو می کنم

از طریق قهر وپدر شوهرم مجبورش میکنم بطاد زوج درمانی

اون کانالی که دوستمون گفتن میرم

زنگی شاد میسازم 

برا خودم کچه به خودم میرسم

نشد میرم که تو عار تنهاییش بمونه روانی

دوست عزیز با چیزایی که شما گفتید نه راه پس داری نه پیش ولی میتونی یه کارایی بکنی که خودتو بچه ت حداق ...

آره واقعا آهنگ رقص و ورزش خیلی تاثیر داره همین الان یه آهنگ بزار با پسرت خوش باش اولش سخته اگه تا حالا انجام ندادی ولی درس میشه 

بزارا برم بیرون کلی ایده دارم خوشگدرانی با بچه م  کار و... تا اینکه بچه م بزرگ شه بد دله نم ...

اگر منتظر اجازه هستید که خیر تا ابدالدهر داستان همینه حتی شاید دوست دختر هم بیاره تو خلوتش و با اون تمام نیازاشُ برطرف کنه، چهار برابر شما و پسرتون خرجش کنه خوشحالم باشه بدون ذره ای احساس گناه. چرا؟ چون شما هیچ تلاشی برای خودت نکردی. خودت برای خودت ارزشی قائل نشدی اون چرا باید براش مهم باشه که چی سر شما میاد؟

شما باید تغییراتتُ شروع کنی، هم ظاهر، هم باطن و هم ارتباط شکست خورده ای که با شوهرت داری رو باید با کلی فکر و سیاست، به نفع خودت برگردونی 

منفعلانه نشستی که خودش درست بشه. خیر هیچ اتفاقی نمیوفته

عزیزم یکم ارادتو بیشتر کن بدت نیاد انگار بهونه میاری که همه بهت بگن بشین زندگیتوبکن طلاق نگیر،ولی چش ...

ممنون عزیزم

رفتم یه بار

دستم بشکنه سر خود برگشتم

الانم اگه یکم کوتاه اومده برای اونه

اگر منتظر اجازه هستید که خیر تا ابدالدهر داستان همینه حتی شاید دوست دختر هم بیاره تو خلوتش و با اون ...

درسته ممنونم

آدمش می کنم

آره واقعا آهنگ رقص و ورزش خیلی تاثیر داره همین الان یه آهنگ بزار با پسرت خوش باش اولش سخته اگه تا حا ...

فدات گلم