2737
2739
عنوان

با شوهرم مثل هم خونه ایم لطفا بیایید راهکار بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 8868 بازدید | 247 پست

تحصیلات داره یا نه؟ کسایی که از لحاظ روانی مشکل دارن ممکنه خیلی به زن و بچه بی اعتنا باشن

چون میگی ظاهرا با کسی نیست

از طرفی اینجور اشخاص معمولا درست نمی تونن سر کار برن

ادم مذهبی به زن بهامیده خداشناسه اازخدامیترسه اسم طلاق ونمیاره عرش خدامیلرره وقتی اسم طلاق میاد

مذهبی نماست

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تحصیلات داره یا نه؟ کسایی که از لحاظ روانی مشکل دارن ممکنه خیلی به زن و بچه بی اعتنا باشن چون میگی ...

میره سر کار

اره اون لیسانس داره

از من خوشکلتره ولی

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
2728
فدات شم من که چیزی نگفتم میگم پرو شدن همین عزیزم

مرسی عزیزم

چرا میگی خوشگل نیستم؟ کسی بهت گفته؟

اینجا عکس گذاشتم

یکم سنم زیاد نیزنه

اینم بگم قبلا یکیو خیلی دوست داشته دختره ولش کرده

2740
باشه چون زیرسرش بلندشده میخوادطلاق بده دولت ازحق تودفاع میکنه 

آخه باید ثابت کنم

زیرسرش بلنده

باشه عزیزم خدا خیرت بده اره به نظرم یه مرگیش هست

شما حیف زندگیته .

ادم بعضی اوقات باید به چیزی رو از دست بده تا قدرشو بدونه.

یه شب دوتا چایی بریز برو تو اتاق همسرت بشین بدون غر غر باهاش حرف بزن.

بگو حیفه زندگیمونه و من تو و زندگبمو دویت دارم. ولی نمیدونم برایگرم شدنش چکار کنم. تو دوست نداری میای خونه، لب خندون ببینی، دلت گرم بشه، رابطه گرم داسته باشی؟

براس زندگی گرم و قشنگ رو قشنگ تصویر سازی کن که درک کنه.

بعد بگو بیا بهم فرصت بدیم. بریم مشاوره .

چندین بار تلاش کن، حتی کم کم رفتارت رو باهاش تغییر بده. باهاش گرم صحبت کن. کلمات محبت امیز بهش بگو.

ازش تشکر کن و بهش ارزش بده.

اگر اونم کم کم تمایلش رو نشون داد ، برو زندگبت رو درست کن . یه تایم برا خودت بزار مثلا 6 ماه.

اگر اصلا همکاری نکرد. بازم باهاش حرف بزن، بگو من تلاشمو کردم. ولی دست تنها نتونستم. اگر اصلا این زندگی رو نمبخای بیا جدا شیم. مهریه امم نمبخام، بزار یه مهارت یاد بگیرم که سر بار نباسم. واسم خونه کرایه کن و هرکدوم بریم سمت زندگی خودمون.

تو تلگرام یه کانالی هست مشاوره ریحانه بهشتی هر کس مشکلی داشته باشه میفرسته خانم مشاور حدود ۵ ، ۶ دقیقه در مورد مشکلشون حرف میزنن اگه لازم باشه میگن وقت بگیر . من ویسا رو گوش میکنم خوبه دوره های تقویت عزت نفسم داره .

شما همین بار اولم وقت بگیر چون پیاما زیاده ممکنه بار اول و دوم به دستشون نرسه و مشکلتونم به یه جلسه حل نمیشه

اینجا عکس گذاشتم یکم سنم زیاد نیزنه اینم بگم قبلا یکیو خیلی دوست داشته دختره ولش کرده

همسر شما بلد نیست زندگی کنه و اتفاقا ترس از دست دادن شما رو داره. هبچکس زشت نیست. شما پول خرج چهرت کن بعد بببن کی زشته 

سلام روزت بخیر

هر آدمی برای اینکه محترم باشه باید تو چشم دیگران با ارزش باشه، منه نوعی، محاله به مرد یا زنی که برای موفقیتش هیچ تلاشی نمیکنه احترام بذارم 

بشینید با خودتون دودوتا چهارتا کنید که من با توجه به تاهل و زندگی که دارم و فرزند خردسالی که توی زندگیمه چه کاری انجام بدم که منو مشغول کنه

مثلا یه فن یاد بگیرید، کلاس رفتن خیلی خوبه

حالا آشپزی یا هر فن و هنر دیگه ای که شمارو ببره بالا، حتی یچیزی باشه بتونید ازش پول که فبها

تو چشم شوهرتون مصرف کننده نباشید که فکر کنه زنم وبال گردنمه(با عرض معذرت)

تلاش کنید خودتونو با‌ارزش کنید

حالا فکر کن جدا شدی 

خونه گرفتی با یک همخونه 

کار و زندگی خودت رو بکن

نمی‌گذاره بیرون برم چیه 

اون بچه مدرسه نداره 

معلمش کاری باهات نداره اصلا 

کلاس و باشگاه نداره

منفعل موندی چرا

برو بیرون پارک و تفریح و یک مهارتی هم یاد بگیر 

اعتراض کرد خانواده ها بیان وسط 

2706