2737
2739

پارسال اومد اینجا مامانش نبود هی از من حرف کشید بعد رفت همونا رو صد تا گذاشت روش به مادرش گفت ما رو به جون هم انداخت ، هر چقدرم شوهرم به مامانش گفت زن من از این اخلاقا نداره مادر شوهرم پشت دخترش در اومد 

اونوقت دیشب مادر شوهرم کل زندگیش با ماس  بدون اینکه هیچی بگه یهویی گفت آیفون رو بزن دخترم اومده 😑 از دیشب خوابه حالا بیدار بشه خدا به داد برسع ، چیکار کنم ؟ نه دوست دارم بیاد خونمون نه دوست دارم دیگه باهاش حرف بزنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیگه سال جدید شده کدورت هارو بذار کنار باهاش صحبت کن

دیگه از اول همش کدورت بوده یبار سوارم فرستادمون سفر پول منو گذاشت جیب خودش نزاشت یه قرون خرج کنم ، یا اینکه همش میگه من به تو سرم

2740
خب نذار غیبت مادرش رو بکنه

میگم دیگه نمیخوام راش بدم تو خونم همش سر وسایله  با این دوباره از نو رابطه گرفتن دردسره  برا همین میخوام حتی اگه سلام کرد جواب ندم

دیگه از اول همش کدورت بوده یبار سوارم فرستادمون سفر پول منو گذاشت جیب خودش نزاشت یه قرون خرج ک ...

بذار بگه ولش کن

مهم نباشه برات

نسبت به آدما بی تفاوت باشی حال خودت بهتر میشه

من اول خیییییلی رفتار بقیه آزارم میداد،بعد دیدم فقط خودم خودخوری میکنم 

الان اصلا مهم نیست،هرکس هم که ازش بدم میاد کلا رفتارم رو باهاش تغییر میدم ولی خودمو آزار نمیدم

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
2706