2733
2739
عنوان

خدایا چرا بدتر شد

408 بازدید | 26 پست

از بیداری میترسم از بنده هات میترسم😭😭😭

از خواب میترسم

خدایا قلبم داره از جا کنده میشه

قلبش با چاقو تیکه تیکه کنن شرش به منو و آدمای زندگیم نرسه

اونی که پاهامو میبوسید ولش نکنم بهم خیانت کرد😭😭

خدایا اون همه نذر نیاز التماس که آخرش اینجوری بشه؟؟؟؟؟😭😭خدایا تو که دوسم داری نمیشد جور دیگه درستش کنی این درد منو روانی میکنه

*****دوست پسر نبوده*****

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

العی

اینقد ترسیدم بخوابم ساعت5به زور خوابم برده

وای از این درد

هیچوقت فکر نمیکردم سر من بیاد واسه همین آزادش گذاشتم 

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
2728

خدایا هیچوقت اهل نفرین نیستم و نبودم

ولی مادرش به عزاش بنشون چون مامان بیچاره من سر من داره آب میشه

نمیدونه چرا دخترش داره جون میده هی میگه چته هی اونم پا به پای من ناراحته😭😭

خدایا خیر از جوونیش نبینه خدایا داغ عزیزاش ببینه😭😭اون بی شرف بی پدر

حق باتوعع

یعنی اگه بهش سخت میگرفتم هی کنترلش میکردم اینجوری نمیشد؟؟؟یعنی باید هرثانیه فالوور و .... همه چیش چک میکردم؟؟

چرا وقتی مثل آدم عاقل باهاشون رفتار میکنی اینجوری میکنن😭😭

2740

خدایاااااااا تو چرا باهام اینجوری کردی😭😭😭

خدایا دردت به قلبم 

یعنی اگه بهش سخت میگرفتم هی کنترلش میکردم اینجوری نمیشد؟؟؟یعنی باید هرثانیه فالوور و .... همه چیش چک ...

کسی که بخواد وفادار باشه و متعهد نیازی به چک کردن نداره اصلا 

مگه بچه بود که بخوای چک کنی  همون بهتر که رفت

والا بقیه که چک میکنن طرفشون ریده به خودش جرئت نداره غلطی کنه

من هی میگفتم هرکی میخواد کاری کنه زودتر بره😭😭

آخه دردم اینجاست فکر میکردم بخاطر رفتار من سرد شده رفتم معذرت خواهی

بقیه رو واسطع کردم کاش میمردم کاش اینکار نمیکردم😭😭

کسی که بخواد وفادار باشه و متعهد نیازی به چک کردن نداره اصلا 

وای این پاهامو میبوسید کلی نذر و نیاز که من بهش برسم

هرروز کلییییی چیز دیگه همه رو واسطه میکرد که من نرم

آخه چجوری😭😭

اهل نصحیت و دلداری نیستم و نمیدونم این جور موقع ها چی بگم...

فقط میگم وقتی اون الان میتونه بدون تو زندگی کنه تو چرا نتونی؟ وقتی اون الان حالش خوشه و کنار یکی دیگه راحته تو چرا نباشی؟

حدااقل بخاطر همون مادرت پاشو خودت رو جمع و جور کن، آدمها تا شکست نخورن قوی نمیشن...

تو زنی اگه بخوای قوی باشی و پا رو این اتفاقی که برات افتاده بذاری هیچکسی نمیتونه جلوتو بگیره

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2706