2737
2739

بعضی وقت ها که خوابیدم(خواب صبح یا عصر فرقی نداره) میخوام از خواب بیدار بشم ولی نمیتونم.یعنی کاملا اگاهم که میخوام چشم هام رو باز کنم ولی هرکاری میکنم نمیشه معمولا قبل این حس هم حس شناور و معلق بودن دارم طوریکه کاملا یادمه چند سانت با فاصله از،سطح زمین حرکت میکردم و یا از کنج اتاقم به اینور و اونور می رفتم اون لحظه احساس رهایی دارم و برام عجیبه که چطور میتونم معلق باشم اما بعدش که به جسمم میرم و میخوام بیدار شم نمیشه و هی با خودم زمزه میکنم که وای من دارم میمیرم و باید تلاش کنم بیدار شم وگرنه میمیرم....

برای کسی تاحالا پیش اومده؟من قبلا توجه نمیکردم چون فکر میکردم که خواب دیدمشون ولی الان که روایات رو میبینم متوجه شدم کسایی که میمیرن همچین چیزیو تجربه میکنن

در خیالم خیالی جز خیال تو پرسه نمی زند خیالِ نابِ من!🌸😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بختکه فکز نکنم نترس نمیمیری

خداروشکر🤣چیکار کنم بختک نشم؟قبل خواب صلوات میفرستم بعضی وقتا بازم اینطور میشه

قدیمی ها بهش میگفتن بختک یا سردی وقتی مرگ اتفاق بیفته آدم دوباره زنده نمیشه

چیکار کنم بختک نشم؟خیلی ترسناکه

2740
چیکار کنم بختک نشم؟خیلی ترسناکه

بختک به خاطر فسار روحی یا استرس میاد سراغ ادم. هرچی بیشتر بش فکر کنی بیشتر اذیت میشی. 

من اون زمان ک کنکور داشتم و بعدم دانشجو بودم موقع امتحانا خیلی این حالت رو داشتم

خداروشکر🤣چیکار کنم بختک نشم؟قبل خواب صلوات میفرستم بعضی وقتا بازم اینطور میشه

من برای این مشکل دکتر رفتم . بهش میگن فلج خواب . نوار مغزی هم گرفتم . دکتر میگفت در این حالت مغز بیدارت ولی جسم خونابه.  برای همین ،میخوای بلند شی ولی نمی تونی.  خیلی هم وحشتناکه . دکتر به من ایمی پرآمین داد . من بیشتر در فصل بهار اینجوری میشدم . الان هم بعضی وقتها که خسته باشم و یا عصبی باشم ،اینجوری میشم . اگه خیلی اذیت میشی برو دکتر و دارو بگیر . متخصص مغز و اعصاب یا اعصاب و روان باید بری

2706