2737
2739
عنوان

برای نذری اومدیم خونه خالم😍

208 بازدید | 10 پست

امشب نذری داریم یه تعداد محدود به آشناها میدیم بقیع افراد نیازمند 😍 تیر ماه هم تاسوعا و عاشورا هم من و خالم میخوایم بازم نذری بدیم نیازمندا   واییی تابستون سال پیش چنتا هم غذا ها رو به دست فروش ها و اینایی ک کنار جاده میوه میفروشن دادیم خیلی خوشحال شده بودن باورشون نمیشد😍🥺😁

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبول باشه،التماس دعا برای شفای پسرم فرزاد

و عاقبت بخیری پسرام

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

لطفا موقع پخش نذری منم دعا کن حاجت روا شم 

مریمم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2738
قبول باشه،التماس دعا برای شفای پسرم فرزاد و عاقبت بخیری پسرام

ایشالله زودتر حالشون خوب بشه عزیزم 🥺❤

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
لطفا موقع پخش نذری منم دعا کن حاجت روا شم  مریمم

چشم گلم حتما 💋

سلام قبول باشه. خدا خیرتون بده که به فقرا کمک میکنید. 🤩 سلامت باشید 

لطف دارید ممنونم ❤