2733
2739
عنوان

بچه دومم گیر کردم وسط بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 52 پست
خب شما خودخواه و بی مهر تربیت شدی، دلیل نمیشه همه این باشن. این رو از هر روانشناس و مشاوری بپرسید می ...

اتفاقا اصلا خودخواه نیستم

خودخواه کسیه واسه نیاز بچع اولش دومی رو میاره و نمیتونه از پس خرج و مخارجش بر بیاد و با حسرت بچه رو بزرگ میکنه

و.ایندع اون بچع رو نمیتونع تامین کنه

بی مهری نیست 

حقیقته

خدایا هرکسی امضامو میخونه نشدنی های زندگیشو شدنی کن الهی امین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اغلب بچه بی خواهر و برادر یه موجود دست وپاچلفتی وگدای محبت دیگران بارمیاد بعدازاوردن بچه دومم فهمیدم چه لطفی درحق اولی کردم دومی  صبح که ازخواب پامیشه به امیدبازی بااولیه

دعوا زیاددارن ولی تواین کشمکش ها رشدمیکنن اجتماعی میشن زندگی یادمیگیرن

2728
فاصله سنی زیادبچه ها بی فایدست

حرفتون کاملا درسته ولی من اگه به اهداف تو زندگی نمیرسیدم واقعا یه مادر افسرده بودم، حداقلش الان یه مادر شاد هستم خداروشکر

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
حرفتون کاملا درسته ولی من اگه به اهداف تو زندگی نمیرسیدم واقعا یه مادر افسرده بودم، حداقلش الان یه م ...

آدمی که تا۲۵سالگی نخونده حالا میخوادچه شق القمری بکنه ؟لااقل خانوادشوبچسبه نشه ازاینجامونده ازاونجا رونده

آدمی که تا۲۵سالگی نخونده حالا میخوادچه شق القمری بکنه ؟لااقل خانوادشوبچسبه نشه ازاینجامونده ازاونجا ...

اصلا باهاتون موافق نیستم، من وقتی ۳۰ سالم شد زندگیمو متحول کردم، در حالی که یه بچه دو ساله داشتم و بیکار بودم و مطلقا به کار و ادامه تحصیل تا قبلش فکر نمیکردم ولی بارفتن پیش یه مشاور اونم به صورت اتفاقی کل زندگیم عوض شد.... خوندم برا دکتری، استاد شدم، زحمت کشیدم، استخدام شدم، که البته همش لطف خدا بود و هست... اصلا قرار نیست ادم همیشه یجور فکر کنه، گاهی یه حرف یه تلنگر مسیر زندگیه ادمو بکل عوض میکنه،

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
آدمی که تا۲۵سالگی نخونده حالا میخوادچه شق القمری بکنه ؟لااقل خانوادشوبچسبه نشه ازاینجامونده ازاونجا ...

البته اگر آدم تو هدفش کاملا جدی باشه، اصلا دنبال مشورت نمیره، تصمیمی که برا آیندش گرفته رو پیش میبره،تو این مورد خاص با شما موافقم

2740