2737
2734
عنوان

بچه دومم گیر کردم وسط بیاید

608 بازدید | 52 پست

سلام من یه دختر۵سال و نیم دارم.هرکسی میبینه میگه یکی دیگه بیار تنهاس و دیر‌میشه و فلان

از طرفی درحال حاضر میتونیم تمام نیازهای دخترم رو براورده کنیم و کم‌نذاشتیم براش ولی بچه دیگه بیاد زندگی سخت میشه برامون با این‌هزینه ها دیگه باید قناعت کرد و شاید نتونیم منو و‌پدرشون اونجور ک باید خواسته هاشون براورده کنیم چون‌پدرش کارمنده ولی خونه و ماشین از خودمون داریم

ازطرفی خودم برنامه دارم‌برای ایندم...ازمون معلمی...برم‌سرکار...ارشد....و....

ازطرفی نگرانم بچم در اینده تنها باشه و خواهر و برادر‌بخاد و منو مقصر بدونه و افسرده بشه

شما بگید‌راه درست کدومه؟؟؟؟لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بچه واقعا کمه شما که خونه زندگی داری بچه بیار من عاشق بچه هستم ببین بعد هم میتونی معلم بشی ولی وقتی سنت بالا بره دیگه باردار نمیشی..روزی بچه را خدا میده من خیلی دوست دارم یه دختر داشته باشم دام ضعف میره ولی سنم یکم بالاست الان ۳۶ سالمه

2738
خدا خودش میرسونه فکردومی باش

پس اینکه اینهمه میگن اول به فکرنیازهای بچهاتون باشید و بچه پول میخاد میخاس قبلش فکر‌کنی چیه؟

بچهای الانم‌ماشالا پرو میگن خب میخاستی نیاری وقتی نمیتونی‌بخری برامون

خیلی حد وسطی 😅😅 من خودم باشم میارم چون دیگه سن هم بالا بره ممکنه خودم بعدا پشیمون شم و یکی بخوام

اره😄

من‌۲۵سالمه

خیلی از ادمارو دیدم تک فرزندن ولی زندگی شادی دارنو راضی ان از این.مسئله خیلی

الان دیگه خواهر برادری از بین برداشته شده چشم‌دیدن همو ندارن

اول به هدفات برس بعد بچه بیار، شما تا ۴۰ سالگی وقت داری بچه بیاری پس فعلا درستو بخون

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2706