2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

https://s8.uupload.ir/files/screenshot_2023-04-22-01-19-12-453_com.android.chrome_csur.jpg

خب الان عمل دماغ و سیب زمینی و کله پاچه خوشبختیه؟😂

این بنده خدام مثل بقیه کاربرا

من‌از‌بیگانگان‌هرگز‌ننالم!که‌‌بامن‌هرچه‌کرد‌آن‌آشنا‌کرد.....
2731
خب الان عمل دماغ و سیب زمینی و کله پاچه خوشبختیه؟😂 این بنده خدام مثل بقیه کاربرا

اونا نه برو وسط مسطا  شوهرش خیلی خوبه 😂😂😂😂اون چون تگ نمیتونستم کنم فرستادم خودا پیدا کتی

اونا نه برو وسط مسطا  شوهرش خیلی خوبه 😂😂😂😂اون چون تگ نمیتونستم کنم فرستادم خودا پیدا کتی

عزیزم از این تاپیکت خ وقته گذشته ولی خواستم بگم دیروز پریروز کاربری دوم ۰۰۱۰ رو رفت که خودشم اعتراف کرد و زندگیش پر از بدبختی و خیانت شوهرش با زن متاهل و اخلاق و هیزی شوهر بود

خواستم بگم ک دیگه حسرت زندگی های مجازی رو نخوری

کاربری دومش

برکه۲۲۲

. خلق . نشدیم که . خلق . و راضی کنیم .                                    دهن ب دهن من نذارید من بعضی وقتا خودمم از خودم میترسم
2740

خب شاید واقعا خوشبخته 

نمیدونم چرا یکعده اصرار دارن بگن نه باطنش حتما پر از مشکله 😐

انشالله شماهم همین بشین ❤️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

😂😂وااییی 

خودشو تعلیق کرد چون لو رفت 

یه کاربری دیگه داشت از خیانت شوهرش و مشکلاتش گفته بود 

همه مشکلاتی دارن..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
خب شاید واقعا خوشبخته  نمیدونم چرا یکعده اصرار دارن بگن نه باطنش حتما پر از مشکله 😐 انشالله ...

چیو بگن؟ 

دیروز لو رفت

. خلق . نشدیم که . خلق . و راضی کنیم .                                    دهن ب دهن من نذارید من بعضی وقتا خودمم از خودم میترسم
چیو بگن؟  دیروز لو رفت

اونو اصلا نمیشناسم من 

کلا امروز زیاد تاپیک دیدم میگن فلانی خوشبخته ماش جاش بودم

بعد یکعده میان میگن باطنشو ندیدی پر مشکله برای اون گفتم

حالا کی لو رفت باز😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

چی شده کی به کیه چی به چیه

این تاپیک برای یک سال پیش بوده 

الان دوباره به روز شده 

جلل خالق

یه لحظه فکر کنین

اگه هی فرت و فرت تاپیک ها رو نترکونن و بزارن به عنوان مدرک بمونه چه چیزها که رو نمیشه

اهههه چه شود 

خون و خون ریزی🔪🔪👹👹😂

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706