2752
2734

بچه ها من هفته آخر ماه سومم همش حالت تهوع دارم جوری که دوس دارم بمیرم تقریبا روزی یه بار بعضی روزا دو بار بالا میارم چهار کیلو وزن کم کردم

هیچی هم نمیتونم بخورم 

بنظرتون این طبیعیه؟

خدا نصیب گرگ بیابون نکنه من تا آخر ماه 4 رسما جنازه بودم، 24 ساعت شبانه روز هررر 20 دقیقه بالا میاوردم حتی شبا موقع خواب از خواب میپریدم اونقدرررر که گلوم ریش ریش شده بود و همراه بالا آوردن رگه رگه خون میومد 😣😣😣 بعد از ماه 4 هم تا روز زایمان به دارو بند بودم 😕😕

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب اینکه انقد وزن کم کردم بد نیس؟

نه عزیزم

حالت که بهتر شد جبران میشه

به نی نی قشنگتم آسیب نمیرسه خیالت راحت

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
نه عزیزم حالت که بهتر شد جبران میشه به نی نی قشنگتم آسیب نمیرسه خیالت راحت

عزیزم یعنی حالم بهتر میشه؟

فقط نشستم گریه میکنم افسردگی گرفتم اخه این درد و تهوع یه لحظه هم ولم نمیکنه

عزیزم یعنی حالم بهتر میشه؟ فقط نشستم گریه میکنم افسردگی گرفتم اخه این درد و تهوع یه لحظه هم ولم نمی ...

آره که میشه گلم

اگه لازم دیدی برو دکتر

من تا روز آخر بارداری دارو مصرف کردم دخترمم ماشاءالله  سالم و سرحاله 

چه دارویی

من صبحها ناشتا اوزونیوم 40 مصرف میکردم بعد از صبحانه هم ضد تهوع، شبا بعد از شام هم ضد تهوع.

با اینا بند بودم والا.

البته دکتر نوشته بود. 

بدون نسخه مصرف نکنی ها

چند روز هم طول میکشه تا اثر کنه 

نینیت دختره

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
2706