2733
2734

من و همسرم ی قیافه معمولی داریم زشت نیستیم فقط همسرم سبزه هست من پوستم سفیده

یادمه وقتی دخترمو باردار بودم انقدر شوهرمو دوس داشتم همش میگفتم کاش قیافه دخترمون ب تو بره چون شوهرم قیافش بامزس و ب دل میشینه البته شاید از نظر خودم

دخترمم بیشتر شبیه باباشه البته بعضی وقتا هم حس میکنم شبیه منم هس

یکی از فامیلای همسرم امروز برگشت ب دخترم گف ،مامان ب این خوشگلی، تو چرا بویی از خوشگلی نبردی شدی شبیه بابات زشت

من خیلی ناراحت شدم همسرمم همینطور ولی چون خونه ما مهمون بودن گفتم حرمت نگه دارم چیزی نگفتم

اخه دخترمم قیافش خیلی معصوم و نازه من زشتی در صورتش نمیبینم

کاش یکم انسان باشیم دل مادری رو نشکنیم هر بچه ای تو چشم مادرش زیباترین هست

شما بودبن چ جوابی میدادین

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعضیا میگن چ زشته ک مثلا بگن ی وقت اگر چشم خورد ب چشم ما نیومده ما چشم نزدیم 

من پسرم درشت بود ماشاءالله خیلیا میگفتن ماشالا چ تپل و بامزس خیلیا میگفتن چ زشته 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2740
میگم خودت زشتییی آدم به بچه دو ماهه که کلی صورت ورم داره میگه زشت

بخدا میترسم اشنا باشه اینجا عکسشو نمیزارم انقدر بامزس ی خنده های خوشگلی میکنه این چندمین بار بود این حرفو میزنه

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
زر زده بعدا تلافی کن سرش میگفتی زیبایی دیدن چشم بسیرت میخاد

اره واقعا اخه همه بچه ها معصوم و ناز هستن من تاحالا نوزاد زشت ندیدم همشون زیبان

مودبانه بگو هم خودش هم باباش تو چشمم زیباترینن و زشتی ای نمی بینم

کاش اینو میگفتم😔💔

2706