2737
2739
عنوان

اگه به زمان ازدواجتون برمیگشتید جواب مثبت میدادید؟خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 3675 بازدید | 210 پست
خدا به ما یه خوشبختی بدهکاره .خونه پدری که اون همه سختی کشیدیم ازدواج هم همینطور . شک نکن و شک ندارم ...

منم صبح یه کاری کرد یه چی گفت بهم این قدر قلبم شکست تو دلم  گفتم خدایا تو شاهد باش فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزای خوبمون تباه شد تباه دیگه این وزامو هیچوفت تکرار نمیشه و برنمیگرده

مردای کردکه خیلی خوبن من شنیدم جونشون برازنشون درمیره.کردازن سالارن وزن جایگاه خاصی داره 

اینوکه دیدم تعجب کردم 

خویشکه

آره چشم و ابروت یه دنیاست😍اگه از این جدا شدی بار بعدی خودتو برای هر خر نری حروم نکن انتخاب شوهر خی ...

منم میترسم دیگه ازدواج کنم خودم میگم منی که ازدواج اولم بود این شد اخرش وای به حال ازدواج بایه بچه اصلا کی قبول میکنه بچمم ببرم من بدون بچم میکیرم براهمین جداشم دیگه ازدواج نمیکنم 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2728
خدا به ما یه خوشبختی بدهکاره .خونه پدری که اون همه سختی کشیدیم ازدواج هم همینطور . شک نکن و شک ندارم ...

نه خونه پدری راحتی هست نه خونه پسر مردم

یه دختر یه زن کلا جنس مونث فقط وقتی تو خونه ایی هستی که مال تو باشه سندش به اسمت باشه ماشینت واسه خودت باشه کسب و کارت واسه خودت باشه میتونی بگی دارم زندگی میکنم

ماهممون جنازه ایم،جسد متحرک

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....
منم میترسم دیگه ازدواج کنم خودم میگم منی که ازدواج اولم بود این شد اخرش وای به حال ازدواج بایه بچه ا ...

عکست رو میزاری لطفا؟

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
مردای کردکه خیلی خوبن من شنیدم جونشون برازنشون درمیره.کردازن سالارن وزن جایگاه خاصی داره  اینو ...

همه مثل هم نیست این تو یه خاواده بد دنیااومده و بار اومده الان همشون اینجور که شما گفتی برا زناشون هستن تنها توشون من شانسم گوه دراومد دوتا خواهر شوهر دارم شوهراشون جونشون به زناشون وصله مادرشونرمم شوهرش همینجوریه یه بر ارشوه مم زن داره اونم همینطوره فقط اینه که منو سبک واذیت میکنه

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
نه خونه پدری راحتی هست نه خونه پسر مردم یه دختر یه زن کلا جنس مونث فقط وقتی تو خونه ایی هستی که مال ...

لاااایک

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2740
عکست رو میزاری لطفا؟

بزار تاپیک خلوت شه میزارم 

منم میترسم دیگه ازدواج کنم خودم میگم منی که ازدواج اولم بود این شد اخرش وای به حال ازدواج بایه بچه ا ...

مردای حال بهم زنی داریم تو دنیا متاسفانه

من از جنسشون متنفرم چون خرابه

ارزش ندارن خودتو وجودتو عمرتو زیباییتو دراختیارشون بزاری

باید بزاریشون تو همین ولگردیشون بمونن مثل...

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

وای دقیق زدی تو خال اتفاقا من میگم ادم خونه پدر هرجور باشه خونه شپهرهم همینجوره به از ببین اینجا ویه میگم کاش برمیگشتم دوران مجردیم 

همه مثل هم نیست این تو یه خاواده بد دنیااومده و بار اومده الان همشون اینجور که شما گفتی برا زناشون ه ...

ای وااای   تو هم  که مثل من گیر   بَدشون افتادی

خدایا غلط کردم  با   غیر   هم  زبونم ازدواج کردم😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫😫   یعنی ریدم با انتخابم.   هر روز   ارزوی مرگ میکنم

کاش اینایی که از ازدواج و انتخابشون راضی هستن بگن چجوری باطرف آشنایی پیدلکردن و فهمیدن آدم مناسبشونه؟چندساله از ازدواجشون میگذره

منم صبح یه کاری کرد یه چی گفت بهم این قدر قلبم شکست تو دلم  گفتم خدایا تو شاهد باش فقط

ادم بادل بشکنه ۲۰سال پیرمیشه

2706