2733
2739
عنوان

دخترم گفت ری..دم تو این زندگیی که برامون ساختید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2250 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدبرام عجیب بودمگه میشه ادم اجازه بده یکی دیگه حالاعمه یاهرکسی دیگه همچین رفتاری بابچه اش داشته باشه بنظرم شماخودتون بیشترنیازمتدمشاوره وراهنمایی دارین چون رفتارخودشماباعث شده دخترتون به این وضع دچاربشه واقعامتاسفم ازاینهمه بی توجهی ومنفعل بودن

دخترت و نه ماه تو شکمت نگه داشتی درد زایمان و شیر دادنش و تجربه کردی ، تو چندین سال سختی کشیدی و میکشی تا بچه ات و بزرگ کنی و به یه جایی برسونی بعد فکر کن یه ه.رزه بیاد کتکش بزنه زنیکههههه ترشیده یکی بخوابون تو گوشش غلط کرده 

بله مریضن که نمیتونیم جدا شیم کل بچه هاشم مسئولیت مادرشو انداختن سر گردن ما و هیچ کمکی نمیکنن

الان دوتا موجود بی عرضه ودست وپاچلفتی وعقب مانده تونظرم اومدین تو وشوهرت

ازحالا به بعد دیگه ازدخترت دفاع می کنی فهمیدی؟بابچه دوست میشی براش لوازم ارایش می خری می بریش بیرون دوتایی وسه تایی

فقط همین بچه راداری یا بازم بدبخت کردی؟؟؟؟؟

حق باشماست
2740
نمیشه اصلا شرایطش نیست اصلاااا از طرفیم دخترم واقعا دیوانه شده خودزنی میکنه سرشو میکوبونه به دیوار ...

واقعا من براتون متاسف شدم چجور مادری هستی شما و اون چجور پدریه که دست خواهرشو نمیشکنه آینده بچه تون خراب کردین آینده خوبی در انتظار اون دختر نیست بدتر از عمه چه پدر مادر بی رحمی داره که فقط تماشا کردین مغزم تیر کشید

دخترت و نه ماه تو شکمت نگه داشتی درد زایمان و شیر دادنش و تجربه کردی ، تو چندین سال سختی کشیدی و میک ...

اتفاقا شایدم شوهر نکرده دق و دلی شو سره این بچه خالی میکنه

نمیتونی خونه جدا بگیری؟

نه این زن نه می تونه خونه بگیره نه می تونه جواب عمه رابده نه می تونه بادخترش دوست باشه نه می تونه به جاریهاش بگه فقط من نیستم شمام بیاین کمک

فقط می تونه نصف شبی حرصمون بده

حق باشماست
عزیزم خواهر شوهرتون روانیه

صدرصد دخترمم دیوانه شده یه ادم عصبی شده که منزویه میره تو اتاقش از صبح تا شب میگه نمیخوام هیچکدومتونو ببینم بامن حرف نزن ولم کن یهو شیشه هارو پرت می‌کنه میشکونه سرشو مبکوبونه دیوار با جیغ هرچی از دهنش درمیادومیگه

دوتادختردارم کسی به دخترام بگه اهم جرواجرششس میگنم میخوادهرکسی باشه نشستی زندگی دختردسته گلت عمه ی الاعش بهم بریزه بره زیرفشارقرص تواین سن میگی چی کارکنم...توروخدایکم مادرباش یابده دخترنوخودم بزرگ کنم حیف حیف حیف اعصابم بهم ریخت چه مادری واقعاکه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706