2737
2739

این حرفها که میزنم بعضیهاشان به گفته دخترمه 

ما با خواهرشوهرم و مادرشوهرم زندگی میکنیم.خواهرشوهرم هم مجرده و بشدت بددهن و بی اعصاب مدام با دخترم جروبحث میکنه و بهش گیر میده تا غذا خوردن دخترم تا لباس پوشیدنش و کارهاش و بارها تکرار می‌کنه همینطور فحشش میده همیشه فحشش میده فحش های رکیک از بچگی دخترم تا الان که ۱۶ سالشه حتی بارها دخترم رو کتک زده دروغ چرا من هیچی به خواهر شوهرم نگفتم‌ و تذکر ندادم فقط با زبون خوش دوباری گفتم ولش کن و بیخیال شدم خواهرشوهرمم به کاراش ادامه داد و هنوزم ادامه میده دخترم الان افسردگی شدید داره بردمش پیش روانشناس فقط از کارهای خواهرشوهرم گفت و دفاع نکردن من روانشناس تنها بامن صحبت کرد گفتم عمش بیچاره کاری نمیکنه اونقدرام نامرد نیست دخترم فهمید دیگه نرفت پیش روانشناس و با عصبانیت باهام برخورد کرد قرصای عصاب و روان پریشی و افسردگی مصرف میکنه مدام میگه از همتون متنفرم نمیخوام هیچوقت ببینمتون با قرص حداقل یکم حالش خوبه بدون قرص جنون بهش دست میده با گریه سرشو میکوبونه دیوار مدام میگه خدایامنو بکش صبح با چشمای اشکی گفت رید..م تو این زندگیی که شما برام ساختید وضع دخترم بشدت وخیمه ذهنم از صبحه درگیره چیکار کنم😭😭😭

همین که تنهایی نداره و مجبوره عمه و مامان بزرگ تحمل کنه راست میگه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه تو این سن و سال که شدیدا حساسه و باید مراعاتش کنید

اونوقت عمه میاد نظر میده؟

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2731
2738
2706