2733
2734
عنوان

دارم گوله گوله اشک میریزم ...

537 بازدید | 35 پست

سلام خیلی بهم ریخته هستم

قشنگ آرزوی مرگ دارم در این لحظه 

از مریض شدن بدم میاد ....

باز من پریود شدم باز فشار خونم رفته بالا ....

دیوونه شدم

چند ماه پیش یه شوک عصبی شدید بهم وارد شد فشار خونم رفت بالا

بعدش نرمل شد ولی موقع پریود میره بالا

من قصد بارداری دوم دارم

که گمون کنم نشه دیگه....

خدا از باعث و بانیه شوک عصبیم نگذره ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ک با این چیزای کوچیک زرت زرت گریه میکنی چطوری میخوای مادر قوی و محکمی باشی 

یکم محکم باش ادم برای فشار خون ک گریه نمیکنه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731

۴فرزند تو طالع داری یکی سقط میشه

ستاره بختت ستاره حضرت هدیجه هستش هرجیدر بگذره زندگیت قشنگ تر میشه

مدتیه عصبی هستی از یک موضوع مطمئن باش حل مبشه اینم حسم راجب شما

ی توحید برام بخونید یاحق

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
شما ک با این چیزای کوچیک زرت زرت گریه میکنی چطوری میخوای مادر قوی و محکمی باشی  یکم محکم باش ا ...

خوبه نوشتم درد دل

عزیزم نمیتونی قشنگ حرف بزنی 

ولله مجبور نیستی کامنت بگذاری

میبینی طرف حالش بده

نمک نپاش دیگه 

عجبا

۴فرزند تو طالع داری یکی سقط میشه ستاره بختت ستاره حضرت هدیجه هستش هرجیدر بگذره زندگیت قشنگ تر میشه ...

بخدا برات زیارت عاشورا میخونم

برا نیت مادرمم بگو..

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
2740
۴فرزند تو طالع داری یکی سقط میشه ستاره بختت ستاره حضرت هدیجه هستش هرجیدر بگذره زندگیت قشنگ تر میشه ...

چ مسخره ن اسم میدونی ن میشناسی بعد زرت اینارا میگی ک چی خداشفات بده

لطفا لایک نکن جوابمو اگه دوست داری بده ولی لایک نکن مرسی قلبم❤️😁
یه مشت از خدا بیخبر ...

ناراحت نباش عزیزم واگذار کن به خدا..انشاالله سلامت باشی ودلت آرامش بگیره

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
خوبه نوشتم درد دل عزیزم نمیتونی قشنگ حرف بزنی  ولله مجبور نیستی کامنت بگذاری میبینی طرف حالش ...

چیزی نگفتن اتفاقا حرف ب جایی بود عزیزم

میدونم حال روحیت خوب نیست ولی یواش یواش رو خودت کار کن ان شالله گ خوب گیشی گریه ها تموم میشن

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙
خوبه نوشتم درد دل عزیزم نمیتونی قشنگ حرف بزنی  ولله مجبور نیستی کامنت بگذاری میبینی طرف حالش ...

اینکه یاد بگیری قوی باشی چون مادری اصلا زخم زیون نیست 

چون اول از همه داری به خودت اسیب میزنی ولی اونی ازارت داده رفته خوابیده عین خیالشم نیست 

حرف زدن دردی ازت دوا نمیکنه

مشکل اساسی باید حل کنی ک قرار نباشه اینقدر حالتو بد کنن

وگرنه همین ادما میتونن هروقت دلشون خواست مریضت کنن چون نقطه ضعفت گیر اوردن  تو نباید این اجازه رو بهشون بدی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ناراحت نباش عزیزم واگذار کن به خدا..انشاالله سلامت باشی ودلت آرامش بگیره

خیلی التماس دعا دارم

مدتی هست زندگی بهم تنگ شده

من آدم به شدت مقاومیم 

ولی هرکسی زمانهایی کم میاره ...

اینجا هم ناشناسم میتونم حرف دلمو بگم ....

شما ک با این چیزای کوچیک زرت زرت گریه میکنی چطوری میخوای مادر قوی و محکمی باشی  یکم محکم باش ا ...

تو پریودی بخاطر نوسان هورمونی آدم حساس میشه و ممکنه گریه کنه، خیلی طبیعیه این حسا

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706