2733
2734
عنوان

دارم گوله گوله اشک میریزم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 35 پست
۴فرزند تو طالع داری یکی سقط میشه ستاره بختت ستاره حضرت هدیجه هستش هرجیدر بگذره زندگیت قشنگ تر میشه ...

میشه برا زندگی منم بگی 

خیلی اشوبم

هرجا هستی خوش باش... میدانم نیامده بودی که بمانی......چند روزی گذرت افتاد به سرنوشت من..........منم از روی عجله عاشقت شدم...... چه می‌دانستم اینجوری میشود.........قرار بود همدرد هم باشیم نه درد هم .......قرار بود یکدیگر را درک کنیم نه ترک.......قرار بود برای آرزو های همدیگر ریشه باشیم نه تیشه.......... لعنت به تمام قرار هایی که بود اما نبود.......🥺😔🥺😔ای ممنوعه ترین پنهان من......دلم به وسعت تمام نبودن هایت برایت تنگ شده...... تو قشنگ ترین اشتباه زندگی من بودی...... با تو به قعر جهنم سقوط کردم ......ولی.....ولی کاش یه بار دیگه فرصت بودن کنارت رو داشته باشم ..... با تو جهنم هم قشنگه ....... تقدیم به عشق ممنوعه ام ۱۱۵۹رزآبی۷مهر
تو پریودی بخاطر نوسان هورمونی آدم حساس میشه و ممکنه گریه کنه، خیلی طبیعیه این حسا

ولی اینکه از غصه فشارت بالا بره قطعا ن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شما ی ادم بی حوصله و تقریبا کلافه هستید ب مدت پنج سال ب نظرم کنتر ازدودج کردی در خاتواده همسرت کسی ...

باعرض شرمندگی نه 

لطفا لایک نکن جوابمو اگه دوست داری بده ولی لایک نکن مرسی قلبم❤️😁
2742
خیلی التماس دعا دارم مدتی هست زندگی بهم تنگ شده من آدم به شدت مقاومیم  ولی هرکسی زمانهایی کم ...

گلم مطمعن باش همه ما روزایی به جایی رسیدیم که گفتیم زندگیم تموم شد دیگه....

ولی باز شروع کردیم..

اینو بدون بعد از هر طوفان بزرگ زندگی...رنگین کمانش زیباترمیشه مطمعن باش

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
اینکه یاد بگیری قوی باشی چون مادری اصلا زخم زیون نیست  چون اول از همه داری به خودت اسیب میزنی ...

شما چی از من میدونی ؟ 

یه اسم جعلی 

در یک فضای جعلی

شما از میزان مقاومت و مبارزه ی من در زندگی چی میدونی ؟

میدونم نیتت خیر هست

ولی به خودتون یادآوری کنید

شما هیچی از من نمیدونید و نخواهید دونست

پس با نهایت احترام

نصیحتتون رو نمیپذیرم 🙏

شاد باشید از مشکلات به دور 🙏

بخدا برات زیارت عاشورا میخونم برا نیت مادرمم بگو..

اسم مادرتو سنشو بگو

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
2738
ولی اینکه از غصه فشارت بالا بره قطعا ن 

البته خیلی خانوما بخاطر تغییرات هورمونی تو پریودی فشارشون بالا میره و خبر ندارند متاسفانه .... خود میگرن عامل فشار خون هست که من از بچگی دارم 

باعرض شرمندگی نه 

امیدوارم هرجای این کشور پهناور هستی تا ابد سایه خوشبختی پشتواته زندگیت باشه عزیز💞

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
امیدوارم هرجای این کشور پهناور هستی تا ابد سایه خوشبختی پشتواته زندگیت باشه عزیز💞

تشکر همچنین شما دوست عزیزم♥️🌱

لطفا لایک نکن جوابمو اگه دوست داری بده ولی لایک نکن مرسی قلبم❤️😁
گلم مطمعن باش همه ما روزایی به جایی رسیدیم که گفتیم زندگیم تموم شد دیگه.... ولی باز شروع کردیم.. ا ...

صد در صد میگذره ....

هزار بار از نو شروع کردم

ولی یک وقتهایی مثل امشب دلم فقط حرف زدن میخواد ....

شاید سبک تر شم

شما چی از من میدونی ؟  یه اسم جعلی  در یک فضای جعلی شما از میزان مقاومت و مبارزه ی من د ...

من نه چیزی ازت میدونم ن تو شرایطتت هستم

ولی قطعا وقتی یه یجه دوم فکز میکنی یعنی یه خونه اروم یه همسر درست داری 

پس گور بابای بقیه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
البته خیلی خانوما بخاطر تغییرات هورمونی تو پریودی فشارشون بالا میره و خبر ندارند متاسفانه .... خود م ...

یعنی فشار خون شما در حد نرمال بالا میره خب اینکه ایرادی نداره

صد در صد میگذره .... هزار بار از نو شروع کردم ولی یک وقتهایی مثل امشب دلم فقط حرف زدن میخواد .... ...

حرف بزن عزیزم هرچی دوست داری بگو

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
2706