2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم امشب دخترمو دعوا کردم از عذاب وجدان خوابم نمیبره خدایا غلط کردم غلط کردم غلط کردم  بچه ها ...

عیب نداره عزیزم سعی کن از فردا بیشتر صبوری پیشه کنی برا منم گاهی پیش میاد اما اینکه مدام باشه اذیت کنندس

2731
بگو هیچ بچه ای دوست نداره یه بابای عصبی داشته باشه تو وقتی داد میزنی داری به بچت یاد میدی اگه کسی خل ...

دقیقا منم نظرم همینه ... تهدید و ارعاب و دعوا همه چیزو بدتر میکنه و دشمنی ایجاد میکنه

بخدا همه ی عواقب رو  هی بهش میگم انگار نمیخواد قبول کنه  

نکنه ....

نتیجش رو میبینه...

دخترت شاید الان گریه کنه دو سال دیگه ن اصلا ده سال دیگه

یه روزی وسط این همه داد و بیداد و خشونت با خودش شرط میبنده ک دیگه ناراحت نشه و واکنشی نشون نده حتی دیگه گریه هم نکنه....

فقط تبدیل میشه به ی ادم بی تفاوت ک تصمیم گرفته واکنش و احساسی در برابر هیییچ چیز از خودش نشون نده....😢

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️
عیب نداره عزیزم سعی کن از فردا بیشتر صبوری پیشه کنی برا منم گاهی پیش میاد اما اینکه مدام باشه اذیت ک ...

نمیدونی حالم چقدر بده تقصیر من بود 

ولی خیلی فشار رومه هیشکی جای من نیست بدونه چی میکشم ولی از عذاب وجدان دارم دق میکنم

نکنه .... نتیجش رو میبینه... دخترت شاید الان گریه کنه دو سال دیگه ن اصلا ده سال دیگه یه روزی وسط ...

این بهترین حالتشه هزار جور بلای دیگه ممکنه سرش بیاد سرخورده بشه احساس تحقیر شدن بهش دست بده عصبی و پرخاشگر بشه کما اینکه شده یکم

2740
نمیدونی حالم چقدر بده تقصیر من بود  ولی خیلی فشار رومه هیشکی جای من نیست بدونه چی میکشم ولی از ...

همین دیگه اون لحظه که میخوای داد بزنی به عواقبش و به عذاب وجدان بعدش فکر کن خود به خود آروم میشی میدونم چی میگی همه ما به نوعی تو شرایط سختی هستیم هرکسی یجور 

ایشالا خدا کمکت کنه

اره عزیزم درست میگی شاید این راه جواب بده

جواب میده، اگه نشد بیا بهم بگو، چندساله تو این حیطه هستم ...خودم عصبیم و مشکلات روحی هم دارم و کاملا ایشون رو درک میکنم 

ایشون نه ببخشید نفهم هستن نه گ ا و، ایشون رو سلامت بچه حساسیتشون تبدیل به ترس شده و چنین الگویی هم از بچگی داشتن یکی از والدینش با پرخاش کنترل میکردن و توی وجود ایشون نهادینه شده، پس اینکه شما بتونید حلش کنید جز محالاته، فقط میتونید وضعیت رو دست بگیرید و مدیریت کنید و جو رو آروم کنید 

جواب میده، اگه نشد بیا بهم بگو، چندساله تو این حیطه هستم ...خودم عصبیم و مشکلات روحی هم دارم و کاملا ...

اره دقیقا همه چی ریشه در تربیت کودکی داره 

البته کم خونی شدیدم داره شوهرم دوره درمان با قرص آهن رو شرو کردم براش این هم رعایت میکنم ایشالا حل بشه

منم امشب دخترمو دعوا کردم از عذاب وجدان خوابم نمیبره خدایا غلط کردم غلط کردم غلط کردم  بچه ها ...

هر وقت دعوا کردی، بعدش بگو مامان من اشتباه کردم، نه من نه هیچ کس دیگه حق نداره سرت داد بزنه، من باید خودمو کنترل کنم، نفس عمیق بکشم یا آب بخورم، و اینم بگو همیشه که من خودتو دوس دارم ولی مثلا فلان کارتو دوس نداشتم، و در هر صورتی همیشه دوستت دارم... 

دقیقا منم نظرم همینه ... تهدید و ارعاب و دعوا همه چیزو بدتر میکنه و دشمنی ایجاد میکنه

تاثیر این رفتار رو تو شونزده هیفده سالگی دخترتون میبینه اونموقع از پدرش متنفر میشه رابطه خوب بقیه پدرا با دختراشونو میبینه همش حسرت میخوره میگه چرا بابای من اینطور نیست عذر میخوام اینو میگم ولی از اون بدتر سعی میکنه آرامش رو پیش پسر مردم پیدا کنه و ممکنه گیر آدمای بدی بیفته .  

2706