2737
2734
عنوان

عاشقی پدرم رو در اورده

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 76 پست
عزیزم صبوری کن و دعا کن از سرت بره  چون راه درستی نیست  شما خانواده دارید

هر کسی گذشته ای داره 

اما فقط یک چیز هست که باید جدیش بگیری 

که گذشته این آقا تو زندگی ایندتون تاثیر میزاره یانه ؟

در غیر این صورت با این موضوع با گذر زمان کنار میای مطمئنم باش چون الان داغی و ناراحت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟؟؟ چیطوری دوباره عاشق شدی وقتی متاهلی

مگه همه ی زندگیا با عشق شروع میشه من واقعا ۴۹روزه مث مار به دور خودم میپیچم که از فکرش در بیام انقد تو خفا ااشک ریختم و گریه کردم و به دعا و نماز متوسل شدن که دیگه دارم به خودکشی فک میکنم چون هیچ چیزی این دردمو التیام نمیبخشه حالا کل دنیا بهم بگن هررزززه

2731
عشق ب امام حسین با عشق ب آدما معمولی خیلی فرق داره قابل قیاس نیست ک صدرصد زمان بگذره فراموش میشه عاد ...

بخدا همین کار کردم

نشد که نشد

خیلی حالم بده 

قطعا امام حسین قائل مقایسه با کسی نیستن 

ولی این جنس دلتنگی و ناراحتی رو فقط یه امام حسین داشتم 

و این اقا۰😭

...
فهمیدم رابطه داشته لعنت به من و دلم  که داره سرویسم میکنه

اگر مطمعنی ک ادم هولی نیست و دیگ تکرار نمیکنه و بقول معروف تک پر خودته بیخیال گذشتش شو اخه اون گذشته اس ب شما ربطی نداره چون تو اون تایم ک شما نبودی الان مهمه ک متعهد ب شما بمونه 

مگه همه ی زندگیا با عشق شروع میشه من واقعا ۴۹روزه مث مار به دور خودم میپیچم که از فکرش در بیام انقد ...

واااقعا در این حد!! معذرت می‌خوام اگه قضاوتت کردم شاید واقعا حق با تو باشه که ماها درکت نمی‌کنیم 

عشق تو زندگی نباشه آدم باز هم احساس کمبود می‌کنه 

2738
پس اگه نکرده حق داری  ولی چیزی که همیشه واسم سوال بوده  کمبود محبت از سمت شوهر باعث خیان ...

ببین شوهر من خیلی مرد خوبیه خیییلیییا اما هیچ وقت نگاهش نسبت بهم تحسین بر انگیز نبوده همیشه نگاهش نسبت به من حوریه که انگار میخواد دزد بگیره همش باهاش استرس داشتم یکبار تو زندگیم از خوشگلیم و اندامم تعریف نکرده هیچ وقت باهام رابطه ی عاشقانه ای نداشته و من با نگاه این آقا خودمو باختم ببین که چقد کمبود و خلا دارم 

2706