2733
2739
عنوان

عاشقی پدرم رو در اورده

800 بازدید | 76 پست

کاش عاشق نمی‌شدم 

ولی مگه دست خودمه؟؟ 

هی میام منطقی ازش دست میکشم ولی دل خفه میشه...؟؟

حدودا ۲۳ سالمه نگید بچه ست 

پدرم دراومده 😭😭

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشکالی نداره طبیعیه اینام میگزره

من عاشق امام حسینم 

پارسال سر یه جریانی عین ابر بهار اشک ریختم 

چون عشقم واقعی بود 

نمیدونم الاعتقاد دارید یا نه ولی فرض کنید یکی رو از ته ته دل دوست دارین 

الان واسه این فرد به همون شدت دارم اشک میریزم 

نکنه از سرم نپره؟؟😭😭

...
2738

[QUOTE=333535647]آره  ولی چون از گذشتش بهم‌گقت  نخواستمش  الان نمیدونم کارم درست بوده یا نه  ...[/QUOTE مگه گذشتش چقد بد بوده اگر قابل پذیرشه باهاش کنار بیا فراموش کن و به عشقت برگرد اگرم قابل بخشش نیست ک امکان داره باز تکرار کنه خب کلا قید پسره بزن فراموشش کن زمان میبره ولی فراموش میشه

خوشلبحالت که مجردی و عاشق شدی من متاهلم و عاشق شدم شب و روز و ناهار و شام ازم بریده شده جلو چشممه بخ ...

عزیزم صبوری کن

و دعا کن از سرت بره 

چون راه درستی نیست 

شما خانواده دارید

...
من عاشق امام حسینم  پارسال سر یه جریانی عین ابر بهار اشک ریختم  چون عشقم واقعی بود  ...

درکت میکنم کاملا واسش بجنگ به دستش بیار که مثل من تا آخر عمر حسرت نخوری که الان با دوتا بچم وقتی یادش میفتن یه آه بلند از حسرت میکشم و بغض خفه م میکنه

من عاشق امام حسینم  پارسال سر یه جریانی عین ابر بهار اشک ریختم  چون عشقم واقعی بود  ...

عشق ب امام حسین با عشق ب آدما معمولی خیلی فرق داره قابل قیاس نیست ک صدرصد زمان بگذره فراموش میشه عادی میشه فقط خودتو ی مدت سرگرم کن بهش فکر نکنی

2706