2737
2739
عنوان

بچم سرطان داره داره میمیره جلوچشمم

| مشاهده متن کامل بحث + 14192 بازدید | 248 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ایی که سالم بودشیرینکاری میکردمیدوویدتازه عزیزشدتوچشممون. اول راه رفتنش دچاراختلالشدبعداستفراغ دوروزبعدتعادل رارفتنشوازدست دادبردیم دکترام ارایگرفت. ابندرعباسیم دوماه تهران بیمارستان بودم باش فایده نداشت بدترش کردن

بمیرم برات عزیزم😪😪 خدا یا هیچ پدر مادری را با مریضی بچش امتحان نکن بی انصافی😪😪😪 خدا شفاش بده ...

خدا بد بنده هاشو نمی‌خواد ❤️

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2731
مثل اسکلت شده خودمم بعضیوقتاازش میترسم فلج شده فقط باچشماش نگاه میکنه انگارپرحرفه

االهی من بمیرم براش. 

قربون اون چشاش برم اخه. 

الهی من دورش بگردم😭😭😭😭

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡
یا علی😔😔 مریض شدن بچه ها خیلی نامردیه

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2738
خدایا به کسی این دردو نده که از فشار زیاد ایمانش رو میبازه از مادر مهربان‌تر چطور از دلت میاد کشید ...

خدایا

جیگرم سوخت

ان شالله خدا شفاش بده به حق شیش ماهه ی کربلا

یبار دیگه اشتباه کن، دوباره به چشمام نگاه کن:) یادت باشه نگاهتو دوست داشتم، اولین اشتباهتو دوست داشتم...یادت باشه نگاهمو دوست داشتی، آخرین اشتباهمو دوست داشتی🩶

الان انگاریه سنگ بزرگ روسینمه نفسم سنگین شده نمیدونم چیکارکنم همه کارکردیم براش. فایده نداشت همش میگم خداچراچرامن. چطوریتونم تحمل کنم صبرشوهم بده همش دستوپاشومیبوسم میگم چطوردلم بیاداین پاهای قشنگوزیرخاک بزارم مژهای قشنگش چشمای قشنگش

آخه چطوری خدادلش آمده درد می‌کشه بمیرم من آخه😭

الهی عزیزم انشالله خدا شفاش بده🥺💔

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2706