2737
2734
عنوان

بچم سرطان داره داره میمیره جلوچشمم

| مشاهده متن کامل بحث + 14433 بازدید | 248 پست

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجت روایی استاتر 

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداجونم به بزرگیت قسم تو این شبای عزیز و ماه عزیز لباس عافیت و سلامتی و تن دختر این خانم بکنم 🤲🏻🌼 

استارتر عزیز خیلی ناراحت شدم برای کوچولوت حمد شفا میخونم ان شاءالله که شفا پیدا بکنه....

2742
2738

امیدوارم بچه‌تون خوب شه، ولی قدر تک تک لحظه ها بدونید با اینکه بچه‌اس شادش کنید و هرچی خواست فراهم کنید. 

خواهرم با سرطان جلوم رفت

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2706