2737
2734
عنوان

جاریم (مثل ابجی ایم باهم)🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 38 پست
خب اگه همیشه شوهرت شوخی میکرده و شوخ طبع چرا ناراحت شد جاریت!😒

والا به منم تعجب اومد ...البته من خودم خیلی زود بهم برمیخوره یه گوشه ای از شوخیای همسرم اگه زنداداشش بودم رو میشنیدم پامو خونش نمیذاشتم اونم ادمه تحملش سر رسیده بچه کوچیک ۳تا داره سه تاشونم تاااا دیوونه کردنش پیش میرن واقعا دیدم که میگم اینم حرفای همسر من درکش میکنم فقط کاش دوباره خوب شیم با هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایول داری الان شوهرت جاریتو بدون قصد ناراحت کرده باشی چی میکنی

چندباری تنش پیش اومده اما رابطه منو و جاری هام بهم نخورده گفتم خودتون میدونید با برادرشوهرتون به من ربطی نداره من رابطم باهاتون خوبه اونا هم نهایت باهم کنار میان مثل خواهر و برادرن

اینم حرف منطقیه می ازمایمش پس

حتما امتحان کن چون منم دوست داشتم مثل بقیه نباشم همه کار کردم تا خوب بمونیم بودیم ولی بعد دیدم نه عزیزم اونم جاری هست مثل بقیه فوقش یه جاری خوب همین 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2738

منم با جاریام صمیمیم 

معمولا همسرم زیاد شوخی میکنه باهاشون و به دل نمیگیرن اما خب تو جمع من طرفشونو میگیرم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
تو ۴سال نفهمیدم دیگه کی میخوام بفهمم که

مثل خواهر ودوست بمونین عزیزم هرکی میگه جاری دوست نیست وخواهر نیست علکیه ۱۳ سال با جاریم. صمیمی و خواهریم.   

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
مثل خواهر ودوست بمونین عزیزم هرکی میگه جاری دوست نیست وخواهر نیست علکیه ۱۳ سال با جاریم. صمیمی و خوا ...

پایدار گلم قبول دارم حرفتو کاملا ولی منطقیه بچه ها میگن تو چالشا ادم خود واقعیشو نشون میده

میترسم چیزی مواجه شم که از دستش بدمم خیلی میترسم

پس امتحان نکن فقط دیدگاه خودت رو تغییر بده و  یکم از نقش خواهری بیا بیرون احترام بزار فقط

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2706