2737
2734
عنوان

جاریم (مثل ابجی ایم باهم)🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 38 پست
والا به منم تعجب اومد ...البته من خودم خیلی زود بهم برمیخوره یه گوشه ای از شوخیای همسرم اگه زنداداشش ...

عزیزم تو چقد خوش قلبی 

قربون اون‌درکت و شعورت اگه همه مثه تو این جوانب رو در نظر میگرفتن و طرف مقابلشون رو درک میکردن هیچ ناراحتی پیش نمیومد 

به شوهرت بگو باحرف و حالا شوخی و اینا  بهش بگه که شوخی کرده  و منظوری نداشته … 

من یه پسر خاله دارم مثه شوهر شماست یکسره شوخی میکنه ولی ما همه اخلاقش رو میدونیم یچی میگه میگم دهنت و ببند بشین بتمرگ مثه خودش جوابش و میدیم😂 

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پایدار گلم قبول دارم حرفتو کاملا ولی منطقیه بچه ها میگن تو چالشا ادم خود واقعیشو نشون میده

ببین هر شوخیتو هر جا خوب نیست. شوخیبه وقتشخوبه.  شاید به دل گرفته 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2742
میدونن خودشون شوهر منم میگه کش نده همین چن ساعت پیش بهش گفتم

خب بذار یکم زمان بگذره شاید روز سختی داشته و کلافه بوده و زود ناراحت شده 

زمان بگذره سو تفاهم برطرف میشه شماهم مثل قبل برخورد کن باهاش خیلی عادی 

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
ببین هر شوخیتو هر جا خوب نیست. شوخیبه وقتشخوبه.  شاید به دل گرفته

صد درصد..... این حرفو در برابر رفتار جاریم نگفتم ...میدونم واقعا به دل گرفته با اینکه میدونم که میدونه داره زرت و پرت میکنه این عشق کوچولوی مناا ولی خب منم ناراحتم به ناراحتیش رفتم از دلش دربیارم پاشد با حرص رفت  

خب بذار یکم زمان بگذره شاید روز سختی داشته و کلافه بوده و زود ناراحت شده  زمان بگذره سو تفاهم ...

این وقتا عقربه ها هم سخت تکون میخورن برام ولی چاره نیست میسپرم به خدا که حل کنه من گه کاره ای نیستم

2740