2733
2734
عنوان

شوهرم بی غیرته☹️☹️

307 بازدید | 19 پست

شوهر خواهر شوهرم که میشه پسر عمه ی من قبلا خواستگار من بوده اونم خواستگاری که یکسال پاپیچ من بود شوهرم که به تازگی این موضوعو فهمیده یه جوری برخورد میکنه که انگار هیچی نمیدونه خیلی باهاش گرم میگیره میگه میخنده....

به نظرتون این رفتارش طبیعیه اخه من بد جور از بی غیرتیش حرصم میگیره

اوه

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااآ😑🤭

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
2731

میخوای پاشه همه جارو به خاک و خون بکشه؟

قبلا خواستگار تو بوده الان شوهر خواهرشه معلومه باید باهاش خوب رفتار کنه اگه باهاش بد رفتار کنه ممکنه بقیه فکر کنن هنور حسی نسبت بهت داره زندگی خواهرشم ازهم بپاشه منطقی باش یکم مگه رمان عاشقانس

2738

چه چیزا، خواستگارت بوده شوهرت که نبوده 😑

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
میخوای پاشه همه جارو به خاک و خون بکشه؟ قبلا خواستگار تو بوده الان شوهر خواهرشه معلومه باید باهاش خ ...

شاید درست میگید اما اخه هنوزم خیلی هیز بازی در میاره همش نگاه میکنه اینو چیکار کنم

شاید درست میگید اما اخه هنوزم خیلی هیز بازی در میاره همش نگاه میکنه اینو چیکار کنم

محل نده اصلا پای دوتا زندگی وسطه ذره ای دامن بزنی به این قضیه ممکنه زندگی خودت یا خواهرشوهرت خراب شه خدایی نکرده سرت گرم زندگی خودت باشه 

2706