2737
2739
عنوان

خانومایی ک خیانت دیدین بیاین دلداریم بدین خودمو بچم نابود شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 137 پست
الان من عین مرده هام ب صورت دخترم نگامیکنم میخام بمیرم چطور زندگی کنم ازاین ب بعد

فقط گذشت زمان می‌تونه آرومت کنه همین

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
به خاطر بچه ها یه مادر میتونه به خاطر بچه ها همه چی را تحمل کنه کم‌کم این ناراحتی برات کمرنگ میشه ال ...

وای بوی کباب اومد یهو🤣

این چه پروفایلیههه گشنم شد😭

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان من عین مرده هام ب صورت دخترم نگامیکنم میخام بمیرم چطور زندگی کنم ازاین ب بعد

کسی رو داری که از درد هات بهش بگی

که بتونه مرحم زحمات باشه

یار باشه تا این مرحله رو بگذرونی

من نمیدونم عزیزم ولی خودم خیانت ببینم خیانت میکنم بی برو برگرد فرقی ام نداره بچه داشته باشم یا نداشت ...

عزیزم منم موافق نظر شمام ولی یه نفر بود ک بخاطر تلافی خیانتای شوهرش خیانت کرد و ایدز گرفت البته شایدم از شوهرش گرفته بوده

2731
من اگه باشم حتما جدا میشه به چند علت: ۱_عزت نفس من کامل خورد شده و من تحقیر شدم ۲_کسی که خیانت کرد ...

دخترم خیلی وابسته پدرشه چ کنم اخ بمیرم برات دخترم مادرت بمیره ک تورواورد ب این دنیا 

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
2740
عزیزم منم موافق نظر شمام ولی یه نفر بود ک بخاطر تلافی خیانتای شوهرش خیانت کرد و ایدز گرفت البته شاید ...

واقعا نمیتونم جواب خیانت و با حیانت ندم با اینکه میدونم چقدر این کار کسر شانه

درخواست دوستی رد میکنم 
باهاش دربارش حرف زدی ؟ بنظرم باهاش حرف بزن شاید سوتفاهم پیش اومده براتون

خودش قبول کرده فقط میگه جنسی نبوده ک میدونم دروغه

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
کسی رو داری که از درد هات بهش بگی که بتونه مرحم زحمات باشه یار باشه تا این مرحله رو بگذرونی

ولی بنظرم اگه این زندگی رو ادامه میده به هیچ عنوان با هیچکس در موردش حرف نزنه بهتره حتی اگه محرم این و راز دارترین آدم دنیا باشه

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
من اگه باشم حتما جدا میشه به چند علت: ۱_عزت نفس من کامل خورد شده و من تحقیر شدم ۲_کسی که خیانت کرد ...

دقیقا منم به اینا فکر میکنم. ولی دخترمو چکار کنم

یه دختر دارم تا نداره
2706