2733
2739
عنوان

خانومایی ک خیانت دیدین بیاین دلداریم بدین خودمو بچم نابود شدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 5705 بازدید | 137 پست
اکثر زندگی‌ها درگیر خیانت شده یا زن یا مرد یا هر دو بهم  اگه بچه داری و بقیه شرایط زندگیت خوبه ...

دوتا بچه دارم خیانتش جنسیه چطور ببخشم چطور دوباره کنارش باشم 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
من نمیدونم عزیزم ولی خودم خیانت ببینم خیانت میکنم بی برو برگرد فرقی ام نداره بچه داشته باشم یا نداشت ...

جواب عن خوری عن خوردن نیست ، هر وقت طرف مقابلت عن خورد از زندگیت حذفش کن نه تو هم بری عن بخوری

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من اگه باشم حتما جدا میشه به چند علت:

۱_عزت نفس من کامل خورد شده و من تحقیر شدم

۲_کسی که خیانت کرده بازم می‌کنه

۳_اگه شوهرم واقعا دوسم داشت هیچوقت خیانت نمی‌کرد 

۴_ دلم نمی‌خواد جوونیمو پای یه خائن بذارم

خدا⁦♥️⁩
عزیزم خب تو موبایلش شنود بزار با جی پی اس 

تنها  چیزی ک موفق نشدم همینه . 

خیلی پیگیرشم 

ولی  امنیت گوشیش یا غیر فعالش میکنه یا یه آلارم سبز بالا صفحش میزنه ک مکالمت ضبط میشه باوجودی ک اعلانهاشو بستم . 

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 
منم یبار دیدم تو گوشی همسرم به خانومی پیام داده نوشته تو زیباترین بانوی دو عالمی به من یبار عزیزم نگ ...

میگفتی مشتی حالا خوشگل عالمش م کردی هیچ ولی عالم دوم ندیدی که چطور با حوریا مقایسه شده

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2740
اومد خونه رفت دسشویی داشتیم میرفتیم چشم روشنی بچه خواهرش قرار بود بریم النگو‌ بخریم  یه حسی گف ...

چقد تلخ

حرفای عاشقانه بود یا جنسی؟

عبادت می‌کنی بگذر زعادت...نگردد جمع عادت با عبادت..گر خدا داری ز غم آزاد شو...از خیال بیش و کم آزاد شو
عزیزم اگه شرایط جدایی داری جدا شو اگر نداری صبور باش و بخودت زمان بده به مرور زمان برات کمرنگ میشه ب ...

الان من عین مرده هام ب صورت دخترم نگامیکنم میخام بمیرم چطور زندگی کنم ازاین ب بعد

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفابرای سلامتی فندق توراهیم یه صلوات بفرسین😘
دوتا بچه دارم خیانتش جنسیه چطور ببخشم چطور دوباره کنارش باشم 

به خاطر بچه ها یه مادر میتونه به خاطر بچه ها همه چی را تحمل کنه کم‌کم این ناراحتی برات کمرنگ میشه البته اگه فقط همین مشکل را داره اگه بی آبرو و ظالم و پول نمیده و ...ارزشش را نداره

من نمیدونم عزیزم ولی خودم خیانت ببینم خیانت میکنم بی برو برگرد فرقی ام نداره بچه داشته باشم یا نداشت ...

چه تاثیری داره رو رابطتون؟

اول اینکه یعنی ذات تو هم مثل اونه با اثبات کارت 

دوم اینه خونوادت و دوستات اگه بفهمن واقعا خیلی سرشکستگی واست داره و واقعا باهیچ کاری پاک نمیشه 

سوم اگه شوهرت بفهمه از نظرش مثل همین و دیگه حرفش که بشه میگه توام کردی این به اون در 

اما اگه کسی نفهمه چجوری به شوهرت بگی دلت خنک شده و عوض کارشو دروردی؟بنظرم بچگانه س

اگرم قصدت جدایی باشه تاثیری تو طلاق نداره 

و اگه بچه ای داشته باشی که طفلکی بی گناه نه مادر پاکی داره نه پدر پاکی و تاثیرات بدی داره اگه متوجه بشه هر کدومشونو

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
خب چرا جدا نمیشی

توضیح دادم بالا 

فقط برا خودم و خودش ثابت بشه تموم میکنم . ب هییییچ کسم نمیگم .

ب قول مشاورم از زندگیم چیزیش نمونده ... ب جز مهر طلاق

عشق نیرویی هست ک کارها را آسان میکند .مشکلات را حل میکند.و راهها را نزدیک میسازد . 
من اگه باشم حتما جدا میشه به چند علت: ۱_عزت نفس من کامل خورد شده و من تحقیر شدم ۲_کسی که خیانت کرد ...

خب حرفتون درست ولی بعضی ها واقعا شرایط طلاق ندارن  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
2706