2737
2739
عنوان

رفتم خونه خواهر شوهر حاملم ظرفاشو نشستم حامله هم هس!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1486 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه لباس مجلسی که تازه پوشیدم بعد ظرفایی که مهمونای قبلی استفاده کردن چرا باید بشورم بزارن فرداش بشو ...

وای خوبه حالا کسی ام بهت نگفته پاشو بشور داری اینجوری حرف میزنی 

درخواست دوستی رد میکنم 
نه بابا کار اشتباه کجا بود اتفاقا خیلی کار خوبی کردی که جاریت حاملس نمیتونسته ظرف بشوره به جای اینکه ...

تو این تاپیک چه خبره؟!! اون از اسی که پست اول میگه لباس بشورم! اینم از شما که عنوان نوشته خواهرشوهر بعد میگی جاریش حامله است 🤣

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
2728
خوب کردی ب توچه آخه ،بزار خودشون بشورن ،اینجوری پر توقع میشن

چه وضعشه خودتون بزارین جای کسایی که حامله ان من اون موقع زنداشتم حامله بود هروقت میرفتم غذا ظروف میشستم ناموسن چرا بعضیا بی فکرن

2740
اخه لباس مجلسی که تازه پوشیدم بعد ظرفایی که مهمونای قبلی استفاده کردن چرا باید بشورم بزارن فرداش بشو ...

مگه لباس مجلس عروسی تنت بود؟ 

اخه یه جوری میگی لباس مجلسی! 

مگه لباست چطوریه 

خیر و خوبی همیشه حس خوب میده 

کمک میکردی بهتر بود 

خاله شوهرم ماشین ظرف شویی خریده کلی ذوق کردم که قرار نیست دیک ظرف سی نفر رو بشورم (ظرف میکماااااا اونقدر زیاد بود) هیچی دیک فهمیدم هنوز راه ننداختن نصفشو من شستم نصفشو خواه شوهرم نصفشو صاحبخونه  

جر خوردیم 

ولی یادمه جاریم باردار بود کاراشو انجام میداد اونم نمک نشناس نیست 

کلیپ تولد خوشگل درست میکنم اگه خوشت نیومد تغییرش میدم فقط با هزینه ۵۰ تومن   آیدی روبیکام  @Artemis997467
چه وضعشه خودتون بزارین جای کسایی که حامله ان من اون موقع زنداشتم حامله بود هروقت میرفتم غذا ظروف میش ...

اینجا جوابشون بستگی به نسبت ها داره!!! 

اگه میگفت من حاملم و خواهرشوهرم اومد و ظرف نشست یکسری کاربرها نظر دیگه ای میدادن😅

گلم فقط پیش دستی میوه اینا و چاقو چنگال بود که مال مهمونای قبل بود

اهان ولی وقتی دیدی مادرشوهره داره پامیشه میگفتی بشین مامام من میشورم سیاست بخرج میدادی همچین موقعیت ها 😅

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
2706