2733
2734
متوقفم نمیشه متاسفانه  شما شوهرت مثل خودنون خرج‌کرو یا بیشتر؟؟ تا اینجا ک برابریم انگار ن انگا ...

داریم عقد میشیم یجوری بهم فهمونده که منم برم سرکار ولی موندم چه کاری دلم میخواد خودم خرج شکمم و نت لباسم کنم

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره با این فکرا روزای قشنگمو خراب کردم بی فایده ام بود کسی ک احترام سرش نشه دلسوز نباشه رو نمیشه تغییرش داد شوهرم خودش همه خرجارو کرد درسته من بخاطر شوهرم دلسوزی میکردم ک چرا خرج نمیکنن اما دعوا و بحث پیش میومد هرکس مسول رفتار خودش ادما بدو نمیشه تغییر داد تو باید خودتو زندگیتو ب بهترین نحو اداره کنی 

اگه برمیگشتم عقب اصلا به این چیزا فکر نمیکردم ک هم مریض بشم و افسرده هم خاطرات بد بسازم 

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
2740
سلام عزیزم شما واسه آزمایش خون رفتین بعدش کلاس برگزار کردن؟ میشه بگین اونجا چند جلسه میرن کلاس؟  ...

آزمایش خون رو مردا میدن. همونجا هم کلاس برگزار میکنن. برای ما همش تو یه روز تموم شد جوابش همون روز دادند

. ولی شنیدم بعضی جاها دو روزه. بله حضور و غیاب داره و شرکت در کلاس اجباریه 

اونی که تو امضاتونه از پول مهمتره 

من کاری به پرسش استارتر ندارم دو تا بچه دارم وهمش جوش آینده ی اونا رو میزنم همیشه هر کاری کردم تا درآمدی باشه برای زندگی بهتر اونا همسرمم چسبیده به یه تیکه زمین کشاورزی که تهش هیچی برامون نداره و دلم نمیکنه از این شهر اینا جای جوش زدن داره واقعا حالا نمی‌دونم نظر شما چیه

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری