2737
2734
عنوان

رام کردن شوهر

185 بازدید | 13 پست

خانماا خدایی هرچی که بلدین یاد منم بدین چکارایی کنیم که شوهر مطیعمون بشه طوری که همیشه به هرفمون باشه یه چیزایی شنیدم نمیدونم راسته یا نه انجام میدن قشنگ شوهرو مطیع خودشون میکنن

راهکار ک دادن ی با سیاست بلایکه 😂

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دختر داییم با دعا شوهرش آدم کرد دوست دختر داشت کاری کرد ک الان خوشبخت ترینن مرد لاماری خریده چندتا خونه داره از اول اینجوری نبود

دانشجو روانشناسی و تجربه گر☄️

هیچ نا اهلی اهل نمیشه تلاش نکن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

شوهر من من بگم بمیر میمیره .پی به حرفام گوش کن.توی جمع حتما حتما حتما علی جان یا آقا علی صداش کن (جای علی اسمشو بذار).توی جمع اگه بحثی شد مثلا قرار شد برین جنگل جوری که بشنوه بگو صبر کنین من نظر علی جان و بپرسم .هرچی علی جان بگه من اوکیم . همیشه و باز هم مخصوصا توی جمع تا همسرت نیومده غذاتو شروع نکن . اول براش غذا بکش توی جمع و بعد برای خودت.حتما سر سفره کنارش بشین . شبا توی تخت حتما حتما وقتی رفت بخوابه توعم برو توی تخت (حتی اگه کار خونه داری .برو بعد بلند شو به کارات برس) .حتما توی تخت صورتشو ناز کن . بوسش کن و بابت زندگی که برات ساخته ازش تشکر کن هرچند زندگیتون خوب نباشه. توی رابطه حتما حتما حتما حتما ازش تعریف کن.از اینکه چقدرررر بهت لذت میده حتی اگه نده . یه جوری تعریف کن فکر کنه ابر قهرمانه اصلا 

شوهر من من بگم بمیر میمیره .پی به حرفام گوش کن.توی جمع حتما حتما حتما علی جان یا آقا علی صداش کن (جا ...

چقدر عالی گفتی بازم بگو برامون

همه یجوری کلی حرف میزنن شما مثال زدی درکش خیلی راحت بود

آفرین 

خودتونم تجربه کردین و نتیجه گرفتین؟؟

چقدر عالی گفتی بازم بگو برامون همه یجوری کلی حرف میزنن شما مثال زدی درکش خیلی راحت بود آفرین  ...

قربونت عزیزم . شوهرم الان در حدی شده که اگه مادرش زنگ بزنه بگه سه ماه دیگه بیاین خونمون میگه مامان جان اجازه بدین با حنانه جان مشورت میکنم بهتون خبر میدم.

مردا عاشق اینن که توی جمع بزرگشون کنی .بهشون احترام بذاری .حتی یه بار من با رفیقام رفتم گردش وقتی برگشتم رفتیم خونه مادرشوهرم شام اونجا بودیم.همه‌ پرسیدن چطور بود ؟ نگفتم با رفیقام چقد خوش گذشت .گفتم قربون اقا علی(اسم شوهرم علی نیست فرضی میگم) برم که با اینکه زندگی آنقدر سخته ولی همچین شرایطی برای خانمش فراهم می‌کنه که تو هر لحظه بتونه خوش بگذرونه.خوب  بود شکر خدا ولی آقا علی اگه بود خیلی بیشتر به دلم می‌نشست. آدم باید زبون بریزه برای شوهرش مخصوصا توی جمع . 

شبا قبل خواب گوشی یک ساعت ممنوعه تو خونه ما. یک ساعت آخر باید مخصوص زن و شوهر باشه . به شخصه یک ساعت آخر و میریم توی تخت (حتما نباید رابطه شکل بگیره ها) ولی میریم روی تخت تو بغل هم می‌خوابیم . از خاطراتمون میگیم . من مخصوصا نازش میکنم و از چیزایی که دوستشون داشتم و شوهرم برام فراهم کرده میگم.چشماش برق میزنه وقتی ازش تعریف میکنم