2733
2739
عنوان

میشه بیایین حرف بزنیم .من بازم لایق مادر شدن نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 132 پست
 من به هر چیزی زیادی فکر میکنم اینقدر کدخودم نابود میکنم 

شاید نوعی وسواس فکری باشه 

کاش با یه مشاور هم صحیت کنی

من پریودم نامنظم بود اینن کارا ک میگم کردم خوب شدم

1  حذف قند

2 مرغ حذف

3 ترشی حذف

4 شکر حذف

5 میوه خشک حذف

6 روغن صنعتی حذف

7 ورزش میکنی

8 سیاهدونه و عسل میخوری

9 هر شب شکمت با روغن سیاهدونه ماساژ میدی

10 دور کمرت یه شال میبندی همممیشه باشه رحمت گرم بشه

11 پریود تموم شد چسب کمر میزنی

12 سردی و گرمی غذا ها رو رعایت میکنی

13 روزی نیم ساعت آهنگ شاد بزار برقص

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
همش میگم کاش خدا یه مرگ بی دردسر برسونه ،دیگه تموم بشه این عذاب

ناشکری نکن شاید صلاح اینه ‌خدا به زودی  دامنت سبز کنه عزیزم 

خدایاشکرت نمی‌دونم حکمتت چیه ک منو لایق مادر شدن نمیدونی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدت رها کن ،من همین که رها کردم باردار شدم ،نخ درمانی هم خوبه

می‌دونی اصلا دست خودم نیست همش بهش فکر میکنم همش توهم میزنم.نخ درمانی چیه

2731
فکر کنم همون بعدش باردار شد شاید ،زود  من اطلاع ندارم اصلا ابان عمل کرد یا قبلش  من زیاد ...

خداروشکر الهی خدا کنه سالم به دنیا بیاد.

اره چند وقت ولی دیگه ولش کردم خسته شده بودم

ولی خیلی اثر داره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
شاید نوعی وسواس فکری باشه  کاش با یه مشاور هم صحیت کنی من پریودم نامنظم بود اینن کارا ک میگم ...

حتما امتحان میکنم عزیزم امروز اتفاقا روز دوم پریودمه کمرمو میبندم

حق داری البته،یه جور طب سوزنیه،دختر خالم با این روش باردار شد ،سرچ کنید

باشه عزیزم ممنون ک گفتی 

خدا ب هرکی ک منتظره یدونه صحیح و سلامت بده ... فعلا ک شوهرش هار شده پاچه همه رو گرفته 

امان از دست این مردا.حالا ک حامله شده دگ چرا

حتما امتحان میکنم عزیزم امروز اتفاقا روز دوم پریودمه کمرمو میبندم

اره هم ببند هم ماساژ با روغن سیاهدونه بده 

خیییلی تاثیر داره

یکی میگفت چسب کمر بگیرین کمرت تون توی پریودی بچسبونید چون دااغ میشه به بارداری کمک میکنه 

اره هم ببند هم ماساژ با روغن سیاهدونه بده  خیییلی تاثیر داره یکی میگفت چسب کمر بگیرین کمرت تو ...

واقعا پس صبح میگیرم بزنم پایین کمرم بعد اینکه تا کی باشه 

من تازه این ماه ک آمپول هم زدم اصلا نفهمیدم تخمک آزاد بشه چون همیشه ترشح داشتم‌یعنی مال اعصابه

بله عزیزم،،،ببخشید دمنوش اسطوخودوس،،، آرامش اصل اساسی هست... رو بچه دار شدن فوکوس نکن بگو میخوام رابطم عاشقانه باشه چون اونجور خواه نا خواه به خودت میگی نکنه باردار شم نکنه نشم.... من یه سقط داشتم  به خاطر حرف شوهرم افسردگی بارداری گرفتم بعد سقطمم فکر می کردم به خاطر ناشکریم بودند که این اتفاق افتاده،،، خیلی گریه کردم پلکام باد کرده همه ازم می ترسیدن تو نگاه اول... رفتم پیش دکتر زنان بهم گفت ،، اون قسمتش این بوده بعدشم گفت حالا من که دکتر زنانم چه گلی به سر مامان بابام زدم که فرضا بچه تو بخواد بزنه،، خودت چه گلی به سر مامان بابات زدی.. من دیگه گریه نکردم. حساسیتم کم شد... شما هم یه جور توجهت رو از رو بارداری بردار تا استرست کم بشه زود تر باردار میشی با شوهرتم صحبت کن. 

امان از دست این مردا.حالا ک حامله شده دگ چرا

میگه چرا اینهمه خرج کردم پول ندادین ب من

ارث پدر میخاد از ما 

خانمه رو از موبایل و تلفن محروم کرده ،میگه برا بچه ضرره 

دسشویی خاسی بری از من اجازه بگیر 

2706