2752
2734
عنوان

میشه بیایین حرف بزنیم .من بازم لایق مادر شدن نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 132 پست
 یه مدت مرتب دارو اعصاب خوردم الآنم اگ عصبی بشم هی میارم بالا

ای وای دختر چرا با خودت این کارو میکنی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره اما تیرگی زیر بغل و موی ضخیم صورت دارم ک اینا نشونه های پنهان تنبلی هستن

منم تنبلی دارم فقط با آمپول پریود میشدم .از وقتی عمل کردم دوبار پریود شدم سر وقت .موی زاید ندارم ولی تیرگی گردن و زیر بغل دررم

خدایاشکرت نمی‌دونم حکمتت چیه ک منو لایق مادر شدن نمیدونی....
الهی خدا یه نی نی سالم و صالح و خوشکل  بهت بده برا منم دعا کن سبکی بیفته تو کارم و خدا به منم ی ...

الهی خدا به هرکس نداره بده بخدا هیچ دردی بدتر از این نیست 😭

منم تنبلی دارم فقط با آمپول پریود میشدم .از وقتی عمل کردم دوبار پریود شدم سر وقت .موی زاید ندا ...

اصلاح تغذیه کردی ؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خاهر همسرم آبان انجام داد ولی حالا نمیدونم دکترش گفت یا خودش خاست کلا استراحت مطلق شد  الان ۵م ...

نه عزیزم اصلا عمل سختی نیست من یزد عمل شدم و تا شهرم ۳ساعت راه یه روز بیمارستان نگه داشت بعدم نشستیم تو ماشین و آمدم اصلا دراز هم نکشیدم و خیلی راحت بود شاید یه عمل دیگه کرده

بعد از چند وقت حامله شد 

نه استرس مانع میشه تخمک آزاد بشه آرامش داشته باش دمنوش اسطو خروس بخور 

من تازه این ماه ک آمپول هم زدم اصلا نفهمیدم تخمک آزاد بشه چون همیشه ترشح داشتم‌یعنی مال اعصابه

ای وای دختر چرا با خودت این کارو میکنی

من به هر چیزی زیادی فکر میکنم اینقدر کدخودم نابود میکنم 

نه عزیزم اصلا عمل سختی نیست من یزد عمل شدم و تا شهرم ۳ساعت راه یه روز بیمارستان نگه داشت بعدم ...

فکر کنم همون بعدش باردار شد شاید ،زود 

من اطلاع ندارم اصلا ابان عمل کرد یا قبلش 

من زیاد باهاش صمیمی نیستم 

و بیخبرم کاملا 

اما ببشتر از ده سال نازایی داشت 

من حتی با خانواده خودم حتی شوهرمم نمیتونم حرف بزنم ،همش تلنبار شده تو دل خودم ،آخرش دق میکنم

خیلی بده می‌دونم دکتر نرفتی

همین تنبلی و هزارتا درد دیگه ،شوهرم دلش بچه میخاد ،شب وروز نگران آیندمم

کاش بری لاپاراسکوپی بشی حداقل کوتر تخمدون میشی و پریودیت و تنبلی درمون میشه

2706