2733
2739
عنوان

مگ تو اپارتمان کسی کباب میپزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 30 پست
بله من زیاد دیدم تقریبا هر جمعه بوی کباب میاد تو ساختمون  و بالکن پر دود میشه

چقد عجیب 

من ندیدم تاحالا

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
دقیقا کجاش بی فرهنگیه؟ من بی فرهنگی ای تو این کار نمی‌بینم چار دیواری اختیاری قرار نیست برا غذا د ...

منم تو اطرافم زیاد میبینم و به همسایه ها خرده نمیگیریم

ولی خب حق همسایگی ایجاب میکنه رعایت حال کسایی که ممکنه اون لحظه گرسنه باشن،با نتونن اون غذا رو فراهم کنن یا یه خانوم باردار باشه رو رعایت کنیم و برا همین خودمون رعایت میکنیم و ترجیحا درست نمی‌کنیم 

به هر حال بوی کبابه

ولی میگم بازم از همسایه ها ناراحت نمیشیم

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چه خرف بی منطقی میزنین پس کجا کباب کنن 

یارو دوست داره خودش کباب درست کنه محبوره بالکن بپزه دیگه (ما اپارتمان نشین نیستیم ولی مهمونی اینا میریم خونه اپارتمانی اینا جوجه اینا رو همون تو بالکن درست میکنن *

چار دیواری زمانی اختیاری ک بوش نره خونه همسایه وقتی بوی هرچیزی بره خونه همسایه از اختیاری بودن خارجه

آخه کباب تابه‌ای هم شد کباب 

ما که اینجا هم خودمون هم تمام همسایه‌ها تو حیاط یا بالکن کباب درست میکنیم خیلی هم عادیه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
2731
منم تو اطرافم زیاد میبینم و به همسایه ها خرده نمیگیریم ولی خب حق همسایگی ایجاب میکنه رعایت حال کسای ...

کسی ک کباب میکنه قطعا پولشو داره بهترین حاضریشو بخره تا اینک بخواد دود و بوی چیزیو بفرسته خونه همسایه شاید اصن کسی از کباب بدش میومد 

همونطور ک صدا زشته بره خونه همسایه بو هم زشته بره بنظر من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
منم تو اطرافم زیاد میبینم و به همسایه ها خرده نمیگیریم ولی خب حق همسایگی ایجاب میکنه رعایت حال کسای ...

اینجا که هر چقدرم ندار باشی بالاخره در ماه دو بار کباب میخوری 

وا چه خرف بی منطقی میزنین پس کجا کباب کنن  یارو دوست داره خودش کباب درست کنه محبوره بالکن بپزه ...

بوی چیزیو بفرستی خونه همسایه مث این میمونه صدای دعوا بشنون یعنی میخوام بگم فرهنگ‌اپارتمان نشینی اینه ک زندگی هریک از ساکنان بقیه رو ازار نده ن بویی بره ن صدای وحشتناکی نه ازار و اذیتی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی ک کباب میکنه قطعا پولشو داره بهترین حاضریشو بخره تا اینک بخواد دود و بوی چیزیو بفرسته خونه همسای ...

نصف غذاهای ایرانی بو دارن 

میفرمایین کوفت بخوریم؟

2740
نصف غذاهای ایرانی بو دارن  میفرمایین کوفت بخوریم؟

من ک تو ساختمونمون تاحالا بویی ک باعث ازار بشه نشنیدم حالا هر غذایی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بوی چیزیو بفرستی خونه همسایه مث این میمونه صدای دعوا بشنون یعنی میخوام بگم فرهنگ‌اپارتمان نشینی اینه ...

الان دهه ۵۰ نیست که کسی نتونه بخوره دلت میخواد از اسنپ فودی چیزی سفارش بده بیارن برات یه کباب مگه چنده ؟

من ک تو ساختمونمون تاحالا بویی ک باعث ازار بشه نشنیدم حالا هر غذایی

چطوری نفهمیدی یا خونه ها خیلی بزرگه هر واحد یه طبقه 

یا اینکه همسایه هاتون غذا نمیخورن 

خونه دایی من اپارتمانیه 

والله قرمه و... میپزن بوش میاد 

الان دهه ۵۰ نیست که کسی نتونه بخوره دلت میخواد از اسنپ فودی چیزی سفارش بده بیارن برات یه کباب ...

بحث نتونستن نیس بحث اینه بو دود راه بندازی نشونه بی فرهنگیه اتفاقا ادمای با کلاس و پولدار هیچ وقت از اینکارا نمیکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40