2733
2739
عنوان

مگ تو اپارتمان کسی کباب میپزه؟

281 بازدید | 30 پست

دوستان این تاپیک پر بازدیده یسریا میگن باید میداده یسریا میگن نباید میداده توقع نداشته باش سوال من اینه ک کی اخه تو خونه اپارتمانی کباب درست میکنه ما کباب تابه ای میخوریم یا از بیرون میگیریم رو گاز بذاری ک خونه از دود و بو ب فنا میره بالکنم ک خیلی زشته

میمونه پشت بوم اونم والا من ندیدم 

ما سه تا خونه عوض کردیم اصن تاحالا تو عمرم همچین صحنه ایو ندیدم :///

خیلی عجیب بود واسم

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

جوجه هم همیشه مامانم توتابه درست میکنه اونم با هود

من یبار رژیم بودم جوجه ب سیخ کشیدم اونم فقط یدونه سیخ بود گذاشتم رو گاز ک مثلا جوجه کباب بخورم کل خونه رو دود گرفت بو جوجه کباب میداد اشپزخونمون تا چن روز😑😂

مامانم میخواست بندازتم تو کوچه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو آشپزخونه و رو گاز شاید کار جالبی نباشه ولی تو بالکن کجاش مشکل داره؟

خیلی بی فرهنگیه بوی کباب و جوجه کباب ادم بره خونه همسایه بنظر من کار زشتیه

اصن ندیدم همچین موردیو تو اطرافمون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من زیاد دیدم و عادیه به نظرم

ولی خودمون اصلا این کارو نمیکنیم ،برا بوش که نرسه به همسایه ها و دلشون نخواد

ولی خب همسایه ها میپزن ناراحت نمیشیم

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
حالا کی گفته آپارتمان نشینن؟!

میگ بالامونه تو خونشون درست کرده دیگ

فقط وقتی گوشتو مستقیم بذاری رو گاز انقد بوش میپیچه خونه همسایه

وگرنه کباب تابه ای کنی ک اینطوری نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من زیاد دیدم و عادیه به نظرم ولی خودمون اصلا این کارو نمیکنیم ،برا بوش که نرسه به همسایه ها و دلشون ...

تاحالا یکبارم بوی غذای همسایه نپیچیده تو ساختمون این ۳ تا خونه ای ک بودیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما که هر هفته کباب درست میکنیم تو تراس   خیلی از همسایه ها تو تراس درست میکنن

من والا ندیدم کسی اینکارو کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی بی فرهنگیه بوی کباب و جوجه کباب ادم بره خونه همسایه بنظر من کار زشتیه اصن ندیدم همچین موردیو ت ...

دقیقا کجاش بی فرهنگیه؟

من بی فرهنگی ای تو این کار نمی‌بینم

چار دیواری اختیاری

قرار نیست برا غذا درست کردن تو خونمون بیایم فرهنگ و بی فرهنگی رو باب کنیم 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
دقیقا کجاش بی فرهنگیه؟ من بی فرهنگی ای تو این کار نمی‌بینم چار دیواری اختیاری قرار نیست برا غذا د ...

چار دیواری زمانی اختیاری ک بوش نره خونه همسایه وقتی بوی هرچیزی بره خونه همسایه از اختیاری بودن خارجه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگ بالامونه تو خونشون درست کرده دیگ فقط وقتی گوشتو مستقیم بذاری رو گاز انقد بوش میپیچه خونه همسایه ...

ممکنه خونه دوطبقه باشه همون تو بالکن کباب کنن مثل خونه ما البته بالکن بزرگ جادار😄

روی گاز که افتضاحه بوش اصلا شبیه کباب اتیشی نیست تازه خونه ام بو و دود بر میداره 🤦

بله من زیاد دیدم

تقریبا هر جمعه بوی کباب میاد تو ساختمون 

و بالکن پر دود میشه

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2706