2733
2734

چند سالشه

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید کلاس و مهارتی بفرستین که حسااابی انرژیش تخلیه بشه  برای خواهرم چون مدرسه می‌ره درسم نمی‌خ ...

آره صحبت کردم با ی روانشناس 

کلاسی که بهش ارامش میدن خوبه 

مثه نقاشی و موسیقی

سه سال

تجربه خودمو بهت میگم 

پسر منم بیش فعالی داشت بردمش دکتر یه کیف دستی قرص بهش داد دکتر که خداازش نگذره ،چون پسرم 4سالش بود بدتر شد منم اونموقع سنم کم بود یه روز اتفاقی یه خانم روانشناس و دیدم و موضوع و بهش گفتم خیلی تاکید کرد که هیییچ قرص و دارویی بهش نده گفت تا میتونی هرروز بهش آب بده اثر داروها از بین بره و گفت تامیتونی بهش محبت کن و بغلش کن عصبانیتت و بروز نده در مقابلش پرخاشگریش از بین میره ،الان یادم میاد تو ۴سالگیش یک ماه تمام بهش قرص دادم عذاب وجدان میگیرم

غذاها و خوراکیهای محرک نده بهش مثل شکلات و چیزایی که انرژی زیاد میاره بچه تو همینجوری قبول کن و مطمئن باش بیش فعالیش کمتر میشه فقط زمان میبره

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...

زیر نظر دکتر و اینا هستن؟؟

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
تجربه خودمو بهت میگم  پسر منم بیش فعالی داشت بردمش دکتر یه کیف دستی قرص بهش داد دکتر که خداازش ...

👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

لطفاً قبل از شرکت در تاپیک ها از  💥پریود💥 نبودن و عقده ای نبودن خود مطمئن شوید                                                     +حاضری بخاطر پول،پوله خیلی زیاد عشقتو ول کنی؟؟!               _نه، نه...  نه نه ، چرا چرا چرا ، پول خلی خلی زیاد باشه چرا...                                                         🛑تازه وارد نیستم 🛑    💥کاربری هفتم😂💥                                              هی تویی که داری این متن رو می‌خونی ، تو خود من هستی... شاید من در آینده ، و شاید هم من  در گذشته😉👌🏻 پس مواظب خودت باش🌹
2706