2733
2734
عنوان

چرا اینکار با من کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 80 پست
وای همه میگفتن من باور نمیکردم واااای از خوش خیالیم از بدبختیم

بیخیال دختر تو ارزشت بالاتر ازین حرفاس

منم روز ای اول خودمو میکشتم گفتم حتما من ایراد دارم ولی باور کن اون احمق تو عمرش دیگه مثل من گیرش نمیاد خودش خاکو با دست خودش ریخت تو سرش.. منم اولین رابطم بود ولی کاری بامن کرد که با اینکه الان موقعیت بهتری برام پیش اومده ولی دیگه دل اعتماد کردن ندارم

آدم هول لیاقت ناراحتی نداره

بعدش فهمیدم چقدر خوب شد که از زندگیم گورشو گم کرد.. ادما میرن پی لیاقتشون پس چه بهتر که یه لگدم از پشتشون بزنی که زودتر برن گمشن

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم پاشو صورتتو بشور آب خنک بخور نفس عمیق بکش عزيزم توکل کن بخدا آیت الکرسی بخون همه چیز درست ...

آیت الکرسی؟؟

تاپیک های قبلیم بخون ببین چقد نذر کردم

نمک میوه خرما پیاده تاسوعا برم

ختم قرآن هرچیکه فکرش بکنی

نباید اینجوری میشد

جون ندارم تکون بخورم

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

چند سالته اون چند سالش بود؟ چن وقت رابطه داشتید؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2728
بیخیال دختر تو ارزشت بالاتر ازین حرفاس منم روز ای اول خودمو میکشتم گفتم حتما من ایراد دارم ولی باور ...

دقیقا مثل همیم کپی هم منم اولین رابطمه

همه هم میگن لیاقتت نداره یعنی از اول میگفتن

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶

خوشگل آبجی حق داری زیبای من کاملااااا درکت میکنم کاملا و از ته دل میگم ولی پسرا به خوشگل تر بودن کار ندارن راستشو بگم پسرا اگه مطمئن شن دختری دوستشون داره و خیلللی عاشقشونه بیخیالش میشن من خودمم دیدی که عاشقش بودم چی گفت دیروز بهم عزیزم پسرا رو باید بی محلی کنی بهشون تا عاشقت بشن اگه بدونن خیلی عاشقشونی دیر یا زود میرن

چند سالته اون چند سالش بود؟ چن وقت رابطه داشتید؟ 

۲۴ کمتر از یسال

2738
چطور فهمیدی با یکی دیگه اس

رابطمون شکرآب بود هی گفت یه مدت تنها باشم بهتر بشبم منم گفتم اوکی

امروز فهمیدم هم دوستش گفت هم خودش گفتع بود دیگه حسی بهم ندارع

لعنتی که بر شمر و یزید شده خدا بر پدر مادرش و خودش بفرسته

چون من بی آزارم چون من لاشی بازی بلد نیستم 

دقیقا مثل همیم کپی هم منم اولین رابطمه همه هم میگن لیاقتت نداره یعنی از اول میگفتن

الان هرچی بگم نمیفهمی چون دلت شکسته با گوشت و استخونم درک میکنم حالتو چون منم اینروزارو کشیدم تا صب خوابم نمیبرد اگرم میخوابیدم خوابشو میدیم ولی بااااور کن عادی میشه.. به مرور مغزت نبودنشو درک میکنه و راحتت میزاره ولش بابا یه روزی میرسه که مثه من دلت سنگ میشه و دیگه بهش فکر نمیکنی.. گور باباش

بمیرم برات خواهر  بازم ناامید نشو ناد علی بخون دعای معراج

چرا نادعلی بخوتم؟؟؟برگرده؟؟؟

خوشگل آبجی حق داری زیبای من کاملااااا درکت میکنم کاملا و از ته دل میگم ولی پسرا به خوشگل تر بودن کار ...

تو میدونی چی کشیدم خدا همه خاندانش لعنت کنه

الان هرچی بگم نمیفهمی چون دلت شکسته با گوشت و استخونم درک میکنم حالتو چون منم اینروزارو کشیدم تا صب ...

میدونم قشنگم میدونم لیاقتم نداره یعنی نداشت ولی قلبم الان درد میکنه قرصای قلبم تموم شده دارم جون میدم 

اره عزیزم نیت کن بخون 

میگم خیانت کرده😭😭

2706