2752
2734

من. فکر نمی‌کنم 

بدتر شاید ولی بهتر نه 😁😂

اینم خدا بهم رحم کرد 

گفتم شاید براتون جالب باشه بدونید آدما با خوندن مطالب اینستاگرام و چند کتاب روانشناسی، روان شناس نمی شن... حتی صرفا با داشتن مدرک روانشناسی، روان شناس نیستن🌱پس به عنوان یک کاربر نظر شخصیتونو بگید و  قبلش لازم نیست بگید روانشناسی خوندم 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من

چن سالگی ازدواج کردی

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
2731

من باداشتن بهترین خواستگارها بایع عوضی ازدواج کردم به معنی واقعی کلمه چشم بازارودرآوردم😢

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭

من شوهرم رو دوست دارم ولی اطرافیان هی تیکه میندازن بهم که شوهرت بده منم دارم کم کم زده میشم ازش

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم

خواستگارام زیادبودن ولی الان همسرم هم لحاظ تحصیلی هم قیافه هم وضع مالی بهتراوناست

ولی الانم خیلیا فک میکنن مجردم ازم خواستگاری میکنن همشونم پولدارن  هم اعتمادبنفس دارم هم مغرورم مهربونم هستم کلا شاید ب مردا رو نمیدم جذبم میشن