2737
2739
عنوان

همین الان که داری تو نی نی سایت میچرخی....

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 73 پست
فردا برمیگردم تهران  کلی کار دارم دانشگاه شروع میشه  درس  کار و باشگاه

به به مصی خانومممم ، چطوری دختر ، دیدم تاپیک عکسای شمالتو

I'm just tired         آقایون تاپیک من اصلا نیاین و ریپلای نکنید⛔⛔⛔
مسافرت بودم ۲ هفته اس آدم ندیدم حس میکنم پنیکقراره بکنممم😂💔

طبیعیه 

ما آدما بنده عادتیم

باز بریم تو اجتماع به اون شلوغیا عادت میکنیم

نفس عمیق بکش😬🫂

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشته چیه؟

ژنتیک

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2731
تو برا من دعا کن من برا تو .باشه؟ تو دعا کن من نباشم من دعا میکنم باشی 

باشه 🫠🫠

خدایا شکرت بابت همه چیز .......🦋🌱              هر آن كس كه بدم گفت .......... بدى سيرت اوست ....... وآن كس كه مرا گفت نكو ، خود نيكوست 🌱 حال متكلم از كلامش پيداست .... از كوزه همان برون تراود ، كه در اوست .....🍃🍃.                                                            
طبیعیه  ما آدما بنده عادتیم باز بریم تو اجتماع به اون شلوغیا عادت میکنیم نفس عمیق بکش😬🫂

اخه خیلی حساسمممم

حس میکنم بقیه حتما تغییر مثبتی کردن و من هچ کاری نکرده ام😂💔

چشمم

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
به به مصی خانومممم ، چطوری دختر ، دیدم تاپیک عکسای شمالتو

سلام قشنگم🤍😘😍

آره دیدی 

چقد اینجا هوا خوبه دلم نمیاد برگردم 😬

2740
اخه خیلی حساسمممم حس میکنم بقیه حتما تغییر مثبتی کردن و من هچ کاری نکرده ام😂💔 چشمم

تو دو هفته خیلی کسی تغییری نکرده

ولی به عنوان یه خواهر  بگم اساس این مقایسه رو بذار رو خودت

ببین خودت نسبت به دیروز خودت چه تغییراتی داشتی

این عادلانه ترین مقایسه اس🤍🫂

سلام قشنگم🤍😘😍 آره دیدی  چقد اینجا هوا خوبه دلم نمیاد برگردم 😬

وقتی هفت سالم بود رفتم از اون موقع دیگه مسافرت نرفتم ، دلم خواسسسس ، اما از طرفی به خاطر وسواسم می‌دونم دو روزم طاقت نمیارم

تو دو هفته خیلی کسی تغییری نکرده ولی به عنوان یه خواهر  بگم اساس این مقایسه رو بذار رو خودت ب ...

درسته😊🫂

تعلیق...     فقط شهریار که میگه:آزرده دل از کوی تو رفتیم و نگفتی ..کی بود؟ کجا رفت؟..چرا بود و چرا نیست..
دوسش داشتم خیلییییییی اما کارایی کرد که خودم و برداشتم فرار کردم اما دلمم نمیاد جواب ندم

خودتو اولویت قرار بده❤️

2706