2737
2739
عنوان

میگن دعام میگیره😭♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 106 پست
الهی هر چیییی مشکل و درد پنهون توی دل خودت و خانوادت هست رفع بشه .به حق این شب عزیز. خدا خودش یجوری ...

خداخیرت بده توروخداتواین شبا بچه های منوخیلی دعاکنیدبخداازغموغصه میگم کاش بمیرم خیلی خیلی التناس دعادارم ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی میشه با دل مهربونت برای منم دعا کنی ده ساله با یه نفری تو رابطه ام واسه ازدواج اولش خانواده هام ...

عزیز دلم یادت نده خدا بزرگ تر از اونیه ک بخای فکرشو کنی.

تمااام این سختیا و اسونیا به خاست خداست.

از خدا میخام مشکلای ریز و درشتت به دست خودش حل بشه .

الهی هیچوقت دستت پیش کسی دراز نباشه .از خدا میخام توانی به تو  و اون شخصی ک دوسش داری بده ک حتی شده سخت و با تموم مشکلات بتونین یه زندگی اروووم بسازین .

انقد خوشبخت بشین ک واسه بقیه ام الگو بشین.

بخدا توکل کن رشته همه چی دست اونه ♥️♥️♥️حرف بقیه رم ول کن خدا بخاد هزار نفرم نخان بازم خاست بالا سری میشه ♥️🙏

مطمعنم یه زندگی شاد پیش روته صبور باش ....

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2731
لطف میکنید محدثه رو دعا کنید کاراش آسان پیش برود شاغل شم زودتر ازدواج موفق داشته باشم

🌱♥️چشم قربونت بشم .الهی ب هر چی تو دلته برسی .

از خدا میخام به خاسته هات نظر کنه 😭🙏♥️

ایشالا یه گشایش بزرگی توی زندگیون بوجود بیاد که اون لحظه بیشتر خدارو شکر کنی🌱🙏

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
خداخیرت بده توروخداتواین شبا بچه های منوخیلی دعاکنیدبخداازغموغصه میگم کاش بمیرم خیلی خیلی التناس دعا ...

این حرفو نزن عزیزم .

خدایی ک غمو میده درمونم میده .دعای مادر در حق بچش بهترین دعا هاست .

خشبحال بچه هات که مادری مثل شما دارن .

برای منم دعا کن امشب کلی در حقت دعا میکنم مطمعنم خدا نظری بهم میکنه اگه لایق باشم‌♥️😭

میگن دعات میگیره امیدوارم ک برای شما ام اینجور باشه ....

آبجی خواهش میکنم برا رسیدن ث به ح دعا کن و خوشبختی شون و ازدواج شون

اونقدر تاپیکتو دیدم دلم شاد شد

فردا نذری شله زرد میدم امامزاده دعات میکنم تروخدا خیلی دعام کن محتاجم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740

نیکا :)

دعا کن خواست خدا با خواست دلم یکی باشه 

مرسی ازت 🤍

دستم به بودنت نمیرسد! اما بگذار سربسته از دلم برایت بگویم :طوری دوستت می‌دارم،‌که هر شبانه‌روز بی‌آنکه ببینمت، بی‌آنکه ببوسمت، بی‌آنکه لمست کنم، بودنی‌ترین شخص جهانم شده‌ای ! ♡

منو دعا کن ب عشقم برسم مریمم 

خواهش میکنم 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2706