2737
2734
عنوان

میگن دعام میگیره😭♥️

483 بازدید | 106 پست

بچ ها سلام .♥️🥺

توی این ماه برای خیلیا دعا کردم 😭😭

میگن دعام میگیره ...

خیلیا رو موقع تحویل سال دعا کردم سپرده بودن 😭😭مشکلاشون داره کمتر میشه به لطف و بزرگی خدا .

اگه خدا دعامو میشنوه دلم میخاد برای همتون دعا کنم بیاین نیتاتون رو بگین .

سعی میکنم همتون رو امشب دعا کنم تا شاید گره از کار خودمم باز بشه🥺🥺♥️ای خدا قربونت برم من .

بچه ها برای همتون دعا میکنم اسمتون بمونه توی تاپیک ک به همه برسم 🌱😭

امشب تا صب میخام دعا کنم شما ام اگ دوست داشتین یه دفای قشنگ برام کنید همینجا .

دعا کنین به نیتم برسم تو این روزای عزیز😭🌱

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا برام دعا کن ح  عاشقم شه

حتما قربونت برم .توام برام دعا کن .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2731

لطفا دعا کن عاشقم شه منو یادت نره ها

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

قربون دل پاکت تروخدا برای پسر منم دعا کن الان تب داره دعا کن این عفونت از بدنش بره بیرون ازت خواهش میکنم انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بهترینشو بده

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
خیر ببینی عزیزم 💙 مینام لطفاً دعا کن زندگیم درست بشع 💔😭 منم ب نیتت نادعلی میخونم 🌹🙏

بای همتون دعا میکنم بخدا تک به تک اسم به اسم 😭🌱

2740

دعا کن منو 

پام بی دلیل میسوزه نمی تونم راه برم پامو زمین بذارم اگر خوب بشه میرم حرم حضرت معصومه امسال قم هستم دعا کن وام خوب شه شب بیست و یکم می خوام برم 

به جز اونم دعا کن مشکلاتمون حل شن بدهی هامون و بدیم

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
بای همتون دعا میکنم بخدا تک به تک اسم به اسم 😭🌱

ممنونتم مهربون 🫂🥲 انشاالله ک نفست حقه گره از مشکلات باز بشه خدا هم دلتو شاد کنه 🤲🥺💙

نـــور بر تاریکی پیـــروز است... ✨
قربون دل پاکت تروخدا برای پسر منم دعا کن الان تب داره دعا کن این عفونت از بدنش بره بیرون ازت خواهش م ...

😭🌱الهی ب حق همین شب عزیز هر چی بلا و مرضه ازش دور شه .خدا پناهش باشه .چشم دعات میکنم تک ب تکتون رو .در حق خانوادتم دفا میکنم امشب 

سمیه هستم لطفا برای ازدواجم دعا کن منم برات صلوات فرستادم الهی منم برات دعا می کنم به حاجت دلت برسی

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
2706