2733
2739
عنوان

می‌خوام دیگه نرم سر کار ،دو دلم

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 48 پست
نمیتونم ،تنها حسابدار شرکت منم،حتی یه هفته هم نباشم همه چیز به هم میریزه،از الان استرس شروع کار به ج ...

متوجهم 

خب با پدرت درمیون بزار که کمی از حجم کاریت کم کنه یک نفر دیگه رو هم استخدام کنه 

اگر میبینی اونجا شرایطت سخته ترک کن بگر دنبال ی شرکت با حجم کاری کمتر 

اما هرگز شغلتو و  استقلالتو کنار نزار واقعا استقلال مالی برای یک زن محشره 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم ،تنها حسابدار شرکت منم،حتی یه هفته هم نباشم همه چیز به هم میریزه،از الان استرس شروع کار به ج ...

ولی بیشتر ک فک میکنم اینکه خونه ای خوبه ها.....طبیعیه بعد از تعطیلات عید هیچکی حس کار کردن نداره ولی کم کم میای رو فرم ....یه چند روز کار کنی اوکی میشی احتمالا ،اگر نشدی دیگه ولش کن

این کاربری دست دو نفر هست
تو خونه هستی پیش بچه هات از این بابت راحتی عنوان نوشتی نرم سرکار جایی نمیری که خوبه

فکر می‌کنی راحته،خدا شاهده روزی صد تا تلفن جواب میدم،به صدای تلفن حساسیت پیدا کردم،انقدر جلو کامپیوتر نشستم غوز درآوردم،چشمام داره کور میشه ،یک روز حتی یک روز نمیتونم مرخصی داشته باشم ،اگرم برم مرخصی آنقدر باهام تماس میگیرند که کوفتم میکنند 

البته اینکه از خونه بیرون نمی رم خودش یه نعمته و امتیازه

2728
متوجهم  خب با پدرت درمیون بزار که کمی از حجم کاریت کم کنه یک نفر دیگه رو هم استخدام کنه  ...

من راستش مدرک حسابداری ندارم این کارم خیلی اتفاقی واردش شدم و ماندگار شدم ،بله درست میگید اون حس استقلال عالیه

من راستش مدرک حسابداری ندارم این کارم خیلی اتفاقی واردش شدم و ماندگار شدم ،بله درست میگید اون حس است ...

پس بمون و ترک  نکن فقط زیادی وسواس ب خرج نده اینطوری خودتم راحت تری 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740
پس بمون و ترک  نکن فقط زیادی وسواس ب خرج نده اینطوری خودتم راحت تری

پس میمونم ،نهایت وسط سال اگه دیدم خیلی اذیت دارم میشم ول میکنم،چون کارمم حیفه هم تو خونه است هم کار خودمونه و مال غریبه نیست اینا خودش امتیازه

پس میمونم ،نهایت وسط سال اگه دیدم خیلی اذیت دارم میشم ول میکنم،چون کارمم حیفه هم تو خونه است هم کار ...

اره مطمئن باش هر کسی در هر حرفه ای یک دوره ای از کارش خسته شده 

توی نظرات دیدم که یکسری ها نوشتن دوتا بچه داری کارتو بزار کنار

خواستم بگم که اگر اینطوری باشه که زنها بنشینن توی خونه و بچه ب دنیا بیارن و عمرشونو تمام کمال بزارن تا بزرگ بشن اون بچه ها 

نه اینطور نیست اتفاقا مادرایی که در کنار مادری کردن برای خودشون و کارشون ارزش قائل هستن حس بهتری به بچه هاشون میدن و اغلب فرزندان بهتری بار میارن 

اره مطمئن باش هر کسی در هر حرفه ای یک دوره ای از کارش خسته شده  توی نظرات دیدم که یکسری ها نوش ...

ممنون که آنقدر وقت گذاشتی ،درست میگید،باید به جای رها کردن کارم خودم رو قوی تر کنم ،برنامه ریزی کنم که بهم فشار نیاد

اسی سعی کن کمک حسابدار بگیری چون شرایطت خیلی عالیه

میتونم بپرسم حقوقت چقده

البته اگه دوست داری جواب بده

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
اسی سعی کن کمک حسابدار بگیری چون شرایطت خیلی عالیه میتونم بپرسم حقوقت چقده البته اگه دوست داری جوا ...

۱۷ تومن بود پارسال ،شاید بگیرم ،اما میدونی اگه بگیرم یه نفر به آدمایی که بهم زنگ می‌زنند اضافه میشه و من بیشتر حرص میخورم 

2706