2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه بی حجاب دید شوهرش ، یه سالِ تمام روی خودش کار کرده!! به خیال خودش برنده شده چون اون خانم نیومده ب ...

دقیقا همینطوره

باید مشکل رو از ریشه حل کرد

ایشون باید رو همسرشون کار کنن وگرنه کسی بخاد چشم چرونی کنه گوشیا پررررره

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
اره والا همین حال بد من شد حق الناس حالابعضی ها قبول ندارن 

عزیزجان، وقتی رفتن اون دنیا، وآسیبش توزندگی شخصیشون توهمین  دیدن، میفهمن

کاش میرفتن دنبالش تابفهمن حق الناس فقط مال مردم خوردن نیست

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
دقیقا همینطوره باید مشکل رو از ریشه حل کرد ایشون باید رو همسرشون کار کنن وگرنه کسی بخاد چشم چرونی ...

وا چندبارگفتم خیابون بامهمونی ۷۰ متری فرق داره گلم خیابون گذراست

دقیقا همینطوره باید مشکل رو از ریشه حل کرد ایشون باید رو همسرشون کار کنن وگرنه کسی بخاد چشم چرونی ...

تاپیکای قبلیشو یه نگاه بنداز کامل تابلوئه آقاشون چشم چرونه😁

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
شوهرم راضی بود تاحالا چیزی نگفته فقط دوبارنگاهش زوم بود که متوجه شدم وچون خیلی بهش علاقه دارم شکستم

وای خیلییییی سخته خیلییییییییی

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
عزیزجان، وقتی رفتن اون دنیا، وآسیبش توزندگی شخصیشون توهمین  دیدن، میفهمن کاش میرفتن دنبالش ...

اره بخدا من ازپارسال مردم نمیگم کاروفکرمن درسته شاید بچه گانه و احمقانه باشه ولی دعا کردم یه جوری که اون خانوم مشکل جدی براش پیش نیاد تو جمع نباشه همین طورهم شد

باشه حتما دوستان من تحقیق کردم مسیر زندگیم عوض شد شمام غافل نشید

اکرتحقیق کرده بودی، عنادنداشتی

من وظیفه دارم بگم، رفتی اون دنیا، نگی، خدایا کسی نبودبهم بگه

تاوقت داری، نه ازسرعنادوجهل ،بلکه ازسر، حقیقت جویی برو دنبالش

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
وا چندبارگفتم خیابون بامهمونی ۷۰ متری فرق داره گلم خیابون گذراست

عزیزدلم‌‌..نمیدونم چرا نمیخای متوجه حرفم بشی برفرض مثال اندام فلانیتون محشر باشه دلیل بر این میشه که همسرتون روی فلان اعضای طرف زوم کنه؟؟

2706