2733
2734
خوشحال نه ولی باید رعایت کرد یکم 

هیچ بایدی وجود نداره چون ما جز خودمون روی هیچ چیز این دنیا کنترل نداریم. با این افکار فقط خودتو آزار میدی

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
حالا شوهرت راضی شده؟ اون خانوم جرا خونه نشین شده؟

شوهرم راضی بود تاحالا چیزی نگفته فقط دوبارنگاهش زوم بود که متوجه شدم وچون خیلی بهش علاقه دارم شکستم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من نگفتم تقصیر شوهرم نیست مازنا نباید زیادی خودمونوولکنیم 

عزیزم بعضی اززنا واقعا متوجه نمیشن ارزششون این نیست که خودشون روهمجوره به نمایش بزارن به اسم روشنفکری وکلاس

مامان ۳تافرشته که هدیه ولطف خدان ومعجزه زندگیم 
خدایی یعنی اینقدر شوهراتون....  یا شماها خیلی حساسین:/

مردهاازطریق چشم، تحریک میشن، ذات مردهمین

دوست عزیز، میادخونه، دیگه زنش براش جذابیتی نداره، چون همه نوعش ریخته توخیابان

ربطی به حساسیت نداره

خصوصا، مردی که مقیدنباشه، ونتونه چشمش کنترل کنه، 

مرد بایدچشمش کنترل، کنه، خانم هم بایدپوشش رعایت کنه، این به عدالت نزدیک

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2728
چشم چرونی شوهرتو ماست مالی نکن عزیزکم

یه بی حجاب دید شوهرش ، یه سالِ تمام روی خودش کار کرده!! به خیال خودش برنده شده چون اون خانم نیومده بیرون!!!!نمیدونه توی خیابون پره انواع و اقسام پوششهاست وقتی مرد چشمش هرز بشه هیچکارش نمیشه کرد 

آرزو میکُنم حالِت مثـِ ذاتِت باشه😊
2740
چه قشنگ گفتی همیشه ذهنم مشعول بود سوال بودبرام .واقعاجوابمودادین ممنون

خدا قبل از این که به زن سخت بگیره به مرد سخت گرفته بهش گفته حق نداری نگاه کنی حتی اگ بی حجاب بود چی از این واسه مرد سخت تر؟؟؟؟ به زنم گفته خودتو نشون نده اینم سخته واسه زن 

حالا اگر هر دو رعایت کنن چیزی میشه ؟؟ به خدا همه مشکلات حل میشه 

2706